Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jó csaj? Állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó csaj? Állandóan ezzel van elfoglalva. Attól félek, rámegy a kapcsolatunk.

Figyelt kérdés
[link]
2016. febr. 17. 16:53
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Igazából nem szokott fényképezkedni, ezt is én kértem tőle.
2016. febr. 17. 18:01
 12/17 Titusztitusz ***** válasza:
Nagyon jól néz ki a hölgy a képen...És remek szerelésben is van...Hm...De attol hogy egy nő jól néz ki, még nem kell hogy következzen az, hogy rámenjen a kapcsolatotok...
2016. febr. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ami látszik,az nem rossz.
2016. febr. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 PearlDiver ***** válasza:
#12 ezt most akkor nem teljesen értem. Mit csinál állandóan? Az jött le, hogy a fényképezkedést.
2016. febr. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

15


szerintem panaszkodik

2016. febr. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Azzal van elfoglalva, hogy milyen kövér, hogy milyen csúnya, nem eszik, mindig valamit aktívkodna, csak hogy használjon energiát. Rosszul érzem magam mellette, mert csak zabálok meg lustálkodok.
2016. febr. 17. 18:12
 17/17 PearlDiver ***** válasza:

Így már értem.

A kép alapján nagyon is csinos alakja van, szép nagy cicikkel.

Javaslom, hogy fáradhatatlanul bókolj a szépségének, de azért időnként futni is elmehetsz vele.

Ha rájön hogy te feltétel nélkül szereted és odavagy érte, majd megnyugszik. Az én barátnőmnél ez már egész jól áll de még mindig nem ment teljesen végbe, pedig már közel három éve járunk.

26F

2016. febr. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!