Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy csaj (az osztálytársam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj (az osztálytársam) aki nagyon bejön nekem. Nagyon jó a kapcsolatunk, állandóan együtt vagyunk de én többet érzek íránta mint barátság. Hogyan tudnám neki elmondani, hogy mit érzek íránta?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek, tapasztalatokat kérnék. Válaszaitokat köszönöm!. (16 éves vagyok)
2008. máj. 16. 16:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hívd el valami nyugalmasabb helyre: moziba, ebédelni... mondd meg előre, hogy CSAK kettesben. Ott pedig szépen lassan mondd el ezeket...
2008. máj. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem az a fontos, hogy hogyan mondod el. Kérdés az, hogy ő mit érez irántad. Én is voltam ilyen helyzetben, nekem sajnos nem jött össze, mert csak barátként tekintett rám. Ha úgy gondolod, hogy ő is szeretne többet, akkor elé állsz és elmondod, mit érzel.
2008. máj. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
szia! sztem mond neki h fontos számodra és egy kicsit jelezd neki h több barátnál. és erre ő biztos fog reagálni vmit és még lehet h a végén jó dolog fog ebből kisülni. sok sikert!
2008. máj. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdj el neki bókolni, ne egyfolytában, csak néha egy-egy elejtett megjegyzés, amiből sejteni kezdi, aztán legyél egyre konkrétabb, aztán ha látod, hogy lehet, hogy ő is így érez irántad, vagy látod, hogy ha elmondanád se rontanád el semmiképpen, akkor mondd el, valamikor, amikor kettesben vagytok, nyugodtan...
2008. máj. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat!

Remélem sikerül összejönnöm vele:)

2008. máj. 17. 06:11
 6/13 A kérdező kommentje:
Csak félek, hogy elcseszek valamit:S
2008. máj. 18. 05:48
 7/13 anonim ***** válasza:

Nyugi!

Ha ő is rokonszenvesnek tart - akkor nem fog kritikusan állni hozzád!

2008. máj. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

De azé elöbb tud meg h van-e barátja???

Vagy kérj meg egy naon yo bnőjét,h többet érezz-e nálad mint barátság,és így is könnyebb:D

És utána hivd el moziba:Paz a legtutibb ienkorban:P

Sok Szerencsét!:)

2008. máj. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nincs pasija, jelenleg nincs barátnője sem mert összevesztek, velem van állandóan!:D (mármint az osztályba!)
2008. máj. 18. 21:13
 10/13 A kérdező kommentje:
Úgyértem, hogy az osztályba nincs barátnője!*
2008. máj. 18. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!