Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban élők! Nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élők! Nálatok vannak tabu témák?

Figyelt kérdés
2016. febr. 18. 12:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek.
2016. febr. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek. Nincs olyan, ami kifejezetten tabu lenne, elég megosztó témákról is beszélünk. Pl. simán beszélünk állatszexről is, ha felmerül (pl. újságcikk kapcsán) de arról olyan szinten, hogy mennyire gusztustalan. Max. vannak olyan dolgok, amikről kevésbé, vagy nem zargatjuk egymást. Pl. nem nyaggatom a páromat az előző barátnőjéről, mert annyit tudok, hogy csúnyán mentek szét, és ő nem úgy tűnik, hogy szívesen beszélne róla... de ő maga említ róla dolgokat itt-ott.
2016. febr. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
95%
Nincsenek. Számomra az olyan kapcsolat, ahol nem tudnak nyíltan beszélni bármiről az emberek, az nem is párkapcsolat. Az aranyértől kezdve...a szexuális fantáziákig mindenről lehet beszélni. Nálunk olyan sincs, hogy nem cserélek előtte betétet. Dehogynem! Egyszerűen nincs olyan dolog, amit ne lehetne a párunk előtt beszélni vagy csinálni. Legalábbis én ezt vallom. És nem tudnék olyan kapcsolatban élni, ahol bármi miatt titkolóznom, szoronganom vagy feszengnem kéne.
2016. febr. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Konkrét tabu nincs, csak olyan témák, amiket nem igazán bolygatunk, előző kapcsolatok, hasonlók. Igazából ha kérdeznénk egymástól, akkor meg tudnánk beszélni, de fölöslegesen nem piszkálunk ilyen témákat, mert minek.
2016. febr. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
A gyerektéma tabunak mondható nálunk. Én tudom, hogy nem akarok gyereket, a párom fiatalabb nálam, még nem tudja, akar-e. Mindketten tisztában vagyunk vele, hogy ha majd úgy érzi, hogy akar, a kapcsolatunknak valószínűleg vége lesz, bármennyire is szeretjük egymást, mert nem lennék képes megfosztani őt a gyereknevelés örömeitől. Nem beszélünk róla, mert amolyan "Damoklész kardja" érzéseket szül ez a téma, és felesleges idegeskedni valamin, amit nem tudunk befolyásolni. Csak annyit kértem, hogy ha úgy érzi, hogy döntésre jutott, szóljon, és majd akkor megbeszéljük a lehetőségeinket.
2016. febr. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
63%
Utolsó, megkérdezhetem, hány évesek vagytok? Te a ffi vagy a nő vagy?
2016. febr. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Titusztitusz ***** válasza:
93%
Nincs...Nekem a feleségem egyben a legjobb barátom is...Úgyhogy nincs olyan téma a világon, ami tabu lenne...
2016. febr. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!!

Nálunk sincsenek tabu témák, mindent megbeszélünk, de kíváncsi voltam másoknál hogy működik ez.

Mentek a zöld pacsik!

2016. febr. 18. 17:22
 19/23 anonim ***** válasza:
15-ös vagyok, 25/N, a párom 23/F
2016. febr. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

huh...13as..huh :D

"Nálunk olyan sincs, hogy nem cserélek előtte betétet. Dehogynem! Egyszerűen nincs olyan dolog, amit ne lehetne a párunk előtt beszélni vagy csinálni. Legalábbis én ezt vallom. És nem tudnék olyan kapcsolatban élni, ahol bármi miatt titkolóznom, szoronganom vagy feszengnem kéne."


hát, én nem cserélek előtte betétet, nem fingok előtte (ő sem szerencsére..persze ha kicsúszik, semmi gáz, de megtiszteljük egymást annyival, hogy kimegyünk a mosdóba)

Szerintem van olyan dolog, amit nem "lehet" a párunk előtt csinálni :D Én pl nagyon nem szeretnék az a pár lenni, ahol az egyik fél tusol, a másik meg szarik közben a fürdőben... :D És emiatt nem érzem, hogy szoronganék, feszengenék, egyszerűen ilyen vagyok... És nagyon örülök, hogy a barátom is ilyen :D

2016. febr. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!