Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban élők! Nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élők! Nálatok vannak tabu témák?

Figyelt kérdés
2016. febr. 18. 12:52
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

20!


Persze. Ha neked erre van igényed és a párodnak , akkor tök jó. :) Nekem nem. Nekem fontos ez a fajta intimitás, bizalom... Öreg koromban azt hiszem mást is látni fogunk, nem csak a betét cserét... Felőlem trónolhatna is a wc-n miközben zuhanyzok. :D (Bár nálunk ez lehetetlen, mivel külön van a wc.( Imádom őt, és ő is engem. Ezen nem tud változtatni az sem, ha ő kenné le az aranyeremet. :D (ez csak szemléltető példa volt, nincs is aranyerem :D ) De tudom, hogy megtenné...én engedném...és ennek ellenére semmi sem változna köztünk. Na ez számomra valahol a bizalom fokmérője. És ez fontos. Nekem nagyon. :) Senki mással nem vagyunk olyan közeli viszonyban,mint a párunkkal...ő az, aki mindig, minden helyzetben lát. Rossz passzban, kócosan, izzadtan... Hát ki előtt merné teljes valójában, mindenféle maszk...álszemérem... prűdség nélkül felvállalni önmagát az ember, ha nem az előtt az ember előtt, akivel jó esetben leéli az életét?? :)

2016. febr. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló mint 13-as abszolút semmi tabutéma nincs. A párommal élem le az életemet ő lát-tud mindent, nem tudnám elképzelni hogy vmi tabu legyen kettőnk között. Még az is lehet hogy 80-on túl egyikünknek pelenkáznia kell a másikat....:-D
2016. febr. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Látom a pisiszex akkora tabu, hogy még innen is eltávolítattátok...
2016. febr. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!