Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostizás-teszt-eredmény?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a multkor irtam ki kérdést

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parkap..

Megjött az eredmény, a párom hpv+, én nem.

Lányok, tanuljatok az esetemből kérlek titeket, ha olyannal jöttök össze aki prostizott már, kérjetek tesztet, ha megsértődik, akkor hagyjátok ott, nem ér annyit az egészségetek.

Csodálkoztak, hogy hpv - vagyok, Szerintetek később elkaphatom?



2016. febr. 19. 00:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%

Már oda is leírtuk kérlek tájékozódj jobban a nemibetegségekről, főleg a HPV-ről, mielőtt ilyen butaságokat állítasz. Tudod mi az a hordozó? Tudod például azt, hogy rengeteg férfi hordozó? Tudod azt, hogy egyáltalán nem biztos, hogy prostitól kapta? Sőt... kisebb az esélye sokkal, mint egy egyéjszakás részeg kaland után.


... szóval nem kell fatvát hirdetni a férfiak ellen, alaptalan vádakkal főleg. Tanulj, tájékozódj a témában (pl oltás), és választ kapsz a kérdéseidre...

2016. febr. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Statisztikailag brutálisan kevesebb esélye van elkapni egy szűrt, leoltott prostitól HPV-t kapni, gumival szopástól, mintha egy tiszta rendes barétnője lett volna előtt.. csak halkan szólok...


Mindenkinek KELLENE nemibetegség szűrés és HPV oltás pl. Prostizástól függetlenül...

2016. febr. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%
Vszeg nem is a prostitól kapta el, szóval kár itt nyomatni a girlpower-t. :D
2016. febr. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
48%

Én már nem merek szólni komolyan. A mai girlpower lassan átcsap femináciba.


Utolsó két barátnőm volt teljesen ilyen... már inkább nem is mondtam semmit, mert kiakadt az önérzetes girl power lemezjátszó. :D


Csak az őszinteséget öli meg egy kapcsolatban, kb a legfontosabb dolgot. Amikor állandóan rettegnem kell mivel kúrom fel az agyát ilyen témában... elcseszi a "kémiát" részemről

2016. febr. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Amit hát el kell fogadni... csak akkor ne róják fel nekünk, hogy disznó férfiak, mikor megtanulunk szemrebbenés nélkül kamuzni ilyen témában :D dehát jobb a békesség...
2016. febr. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%

"dehát jobb a békesség..."


Jobb bizony, de az is úgy a legjobb, ha nem kell elhallgatni dolgokat, mert el lehet mondani a barátnődnek, nem csavarja addig míg egy olyan állítást nem hoz ki belőle, hogy annak a férfi igya meg a levét.


Amúgy tényleg nem garancia, hogy a prostitól kapta el, de viszont szerintem kizárni sem lehet.


A lényeg, hogy én amúgy sem "bírom" azokat a férfiakat akiknek megfordul a fejében, hogy prostihoz adják a farkukat. Mondjuk az össze-vissza kúrás sem valami jó dolog. :D

2016. febr. 19. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Na ebből az álltalánosításból elég!!!

Elmondondom akkor velem hogy volt ez az egész! Ez életemben a 3. Kapcsolatom és 26 éves vagyok! 21 voltam amikor a bárátnőm éppen 16 és elkaptam tőle a hpv-t!! Akinek előttem egy valakije volt csak...

Nagyon szerencsétlen helyzet mint kiderult akivel elottem volt az tényleg fűvel faval lefeküdt! Beszéltem a lány édesanyjával is a lányuk megkapta a védőoltást korábban de ez se védte meg őt! Te hát egy ilyen pasi is aki 26 éves létére összesen 3 nővel volt kapcsolatban és remélem most ő is az igazi is elkaphatta!! Szóval egyáltalán nem csak prostitól lehet elkapni, továbbmegyek kérdezd meg egy nőgyógyászt a hpv-t magyarországon minden 3.-4. Ember elkapja az élete során olyan is akár akinek csak egy valakije volt egész életében! Mert akivel összejössz hiába volt normális lehet korábban valakitől elkapta! Az meg, hogy kiből lesz hordozó fogalmam sincs, én is az maradtam sajnos. Aki szerencsés annak elmúlik! Szóval egyáltalán nem biztos, hogy prostitól kapta el, és megvan annak az esélye is, hogy a következő párodnha őt elhagyod is hpv-vel fertőzött vagy legalábbis korábban az volt! Nagyon sok embernek fogalma sincs, hogy ezt elkapták, tünetek nem mjndig vannak. Ráadásul ez nem egy aidsel egyenértékű dolog!

Remélem segítettem :)

2016. febr. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%
Férfiak, tanuljatok az esetből! Kérjetek IQ tesztet a nőtől!
2016. febr. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
ilyenkor örülök, hogy nem szexelek, így legalább az ilyen sz@rságok miatt nem fáj a fejem!
2016. febr. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes vigyázni. Sosem lehet tudni, hogy az ember új párja nem e fertőzött valamivel. Mert akivel lefeküdt, annak szintén voltak őelőtte szexuális kapcsolatai és így tovább így elég könnyen összejöhet egy fertőzés. Szerintem a kapcsolat kezdete után, hogyha komolyabban gondolják (pl. fogamzásgátlóra akarnak váltani meg orálozni) azok jobban járnak, ha elmennek szűrésre és akkor nincs ez a keresgélés, hogy kitől kaptak el valamit, hanem tiszta lappal indulnak.

Aki ezt nem hajlandó megtenni a párjáért, az szerintem felejthető is...

2016. febr. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!