Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostizás-teszt-eredmény?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a multkor irtam ki kérdést

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parkap..

Megjött az eredmény, a párom hpv+, én nem.

Lányok, tanuljatok az esetemből kérlek titeket, ha olyannal jöttök össze aki prostizott már, kérjetek tesztet, ha megsértődik, akkor hagyjátok ott, nem ér annyit az egészségetek.

Csodálkoztak, hogy hpv - vagyok, Szerintetek később elkaphatom?



2016. febr. 19. 00:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

#7


És akik egymásnak voltak az elsők és azóta együtt vannak? Gondolom rájuk ily módon veszélytelen, mivel mással nem feküdtek össze és előtte egyikük sem volt senki mással, akitől elkaphatta volna, akinek még nem volt szexuális kapcsolata, attól nem lehet elkapni, mert ő sem kaphatta el.


De bármely más esetben, igen, fenn áll a veszély.

2016. febr. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

#6... nem akarok én semmit elhallgatni, de ha mondjuk kérdezi mi az őszinte véleményem a prostitúcióról, akkor egyértelműen hazudni fogok, mert a mai nők kiakadnak mint a szar. Kösz, nincs szükségem egy napos durcira.


Egyébként minden épeszű férfi hazudni fog erről a témáról. Ugyanis mindenkinek megfordult már a fejében milyen lehet kiválasztani egy gyönyörű modellcsajt egy listából és megprücskölni. Még ha el is ítéli a prostizást, még ha soha el se megy, akkor is szinte minden férfi gondolt már erre, és garantálom ki is verte már ilyen fantáziákra :D


Jobb ha sokmindent nem tudtok inkább...

2016. febr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg elkapod! Mivel a szakításról hallani sem akartál! AIDS-re nem szűrték?
2016. febr. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Úgylátszik hogy valamelyik kislányt nagyon zavarja ha a srácok prostizni mennek:D
2016. febr. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
3 barátnőm volt. A harmadik rengeteg férfival volt együtt előttem. Nem firtattam, elfogadtam úgy ahogyan volt. Ő élete, ő vágyai.. én is rengeteg nőre vágynék. Egy nap HPV tesztet csináltatott és pozitív. Akkor már réges régen megtörtént köztünk minden aminek meg kell történnie egy kapcsolatban. :) Hát ennyi.. 32F
2016. febr. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Ugyanis mindenkinek megfordult már a fejében milyen lehet kiválasztani egy gyönyörű modellcsajt egy listából és megprücskölni. Még ha el is ítéli a prostizást, még ha soha el se megy, akkor is szinte minden férfi gondolt már erre, és garantálom ki is verte már ilyen fantáziákra :D "


És ezzel mi a probléma? Nekem is van egy ismerősöm, akit jó pasinak gondolok és képzelődtem is róla. Mondtam barátomnak és nem zavarja, az esne neki rosszul, ha konkrétan másba szeretnék bele. De ugyanígy neki is megtetszhet egy másik lány külsőre, akit megkíván, de nem vele, hanem velem fog lefeküdni, mert a szerelem az köztünk van és a kívülálló személyek maximum csak étvágygerjesztőek, de a kiteljesülésben nem játszanak szerepet.

2016. febr. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!