Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, akinek a párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek a párja sokat dolgozik?

Figyelt kérdés

Ilyenkor érthető, hogy kevesebb idő jut másra.


Az apró, lényegtelennek tűnő dolgokról nincs nálunk beszélve, vagy csak éppen meg van említve. Olykor viszont jól esne nekem ezekről is beszélni.


Vagy van, hogy elfelejtek valamit mondani és mindig rosszkor jut eszembe.

pl. valami szex-el kapcsolatos dolog, amit szeretnék ha máshogy csinálna, de szex közben nem akarok fecsegni, utána elfelejtem megemlíteni, mikor dolgozik akkor meg nem akarom zavarni. Legközelebb mikor jut eszembe? Megint szex közben, mikor újból úgy csinálja ahogy nem szeretném.


Nálatok hogy megy?



2016. febr. 19. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor mondom, amikor aktuális, nem hetekkel később. Ha szex közben, akkor akkor. 6 éve működik.
2016. febr. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nálunk én vagyok aki elég sokat dolgozok...hétköznap napi 12 óra: 2 utazás, 8 munka, 2 utazás...utána otthon még 5-8 órát játszok, hobbi szinten dolgozok (programozás, de nem munkahelyi)...

Mi tudunk beszélgetni minden hülyeségről, mármint konkrétan hülyéskedünk olyan dolgokról aminek semmi köze hozzánk...tehát a fontos dolgokra és az apró dolgokra simán van időnk és mellette még erre is...


Mondjuk mi nem élünk együtt, heti 1-2x találkozunk (1-2 délután, vagy ha hétvége is beleesik akkor ugye több), de majdnem minden nap beszélünk min 5-10 percet...


22F

2016. febr. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nincs,itt junió van ,kevés munka ,magas bér.
2016. febr. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jaja, az enyém tőlem 70km-re, így csak hétvégén találkozunk.
2016. febr. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindketten sokat dolgozunk. Akkor mondom a dolgokat amikor eszembejutnak és kimondásra érdemesnek ítélem őket.
2016. febr. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!