Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől megy csak úgy tönkre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől megy csak úgy tönkre egy boldognak tűnő kapcsolat?

Figyelt kérdés

Le vagyok döbbenve, mert az ismeretségi körömben ismertem egy párt, akikről azt gondoltam biztos sokáig együtt maradnak. A srác legalábbis úgy adta elő, látszott nagyon szereti a csajt, nem egyszer eldicsekedett vele hogy mennyi minden helyre elvitte (legalább 5 féle helyet elsorolt, hozzá rengeteg fénykép az oldalán), hogy legutóbb szülinapjára vagy 6 féle drága ajándékot vett neki és hatalmas, drága tortát, gyereket tervezett a csajjal és hogy feleségül veszi, úgy emlegette mint a menyasszonyát, mindig kajával várta ha a csaj dolgozni volt ő meg otthon volt.

Szóval én a srác elmondása alapján azt hittem hogy dúl a szerelem, boldogok, és hogy sokáig együtt maradnak, látszott rajta oda van a csajért.

Aztán nemrég hallom a páromtól, hogy egyik nap a csajjal összefutott, és tőle tudja olyan 10 napja szakítottak. :-O Úgy meglepődtem, szóhoz se jutottam, pont ők?? A csaj azzal indokolta, hogy elege van a baromságaiból, mert elég sok hülyeséget csinált. Azt nem mondta el legutóbb mit csinált amiért ennyire kiakadt.

Azt mondjuk tudtam a srácról, hogy kissé idétlen a stílusa, nekem a humora (de más szempontból sem) se jött se, néha már sok volt belőle (fárasztó), és igen, csinált hülyeségeket (az összesről nem tudok csak 1-2-ről), ilyet pl. hogy mikor a barátnője egyik alkalommal melózott, ő otthon szívott és beájult, a b.nője sehogy se tudta elérni. Egy haverja beugrott hozzá, addigra felébredt, és úgy adott neki cigit mikor kért meg se mondta mi van benne de az meg rosszul lett tőle...És a b.nője arra jött haza, hogy az a haver a kanapéjukon fekszik és mentőért könyörög. :-O (Persze túlélte nem kellett mentőt hívni). (Ez még tavaly történt). A másik hülyesége az volt, mikor egy ismerőse kocsiját kölcsönvette, és a kulcsot bezárta az autóba....Úgy kellett szétfeszíteni (nemrég történt).

Azt tudtam a srác csinál(t) hülyeségeket, de azt gondoltam mivel olyan 2 éve vannak ill. voltak együtt már elfogadta és tolerálja a hülyeségeit. Főleg hogy ők elmentek külföldre, mikor kimentek rengeteget veszekedtek, semmiségeken is, már mindenki azt rebesgette hogy nem tart sokáig a románcuk....Mégis együtt maradtak, egy éve vannak itt kint, és most szakított vele a csaj.

És durva. Azt kell tudni a csaj határozott, domináns típus, nagyszájú, a srác csöndesebb, bár kissé flegma és gyerekes.

A srác nem tette túl magát, még reménykedik hátha a csaj meggondolja magát....

25 f és 21 l a volt pár.

Szóval hogy lehet, elvileg szeretik egymást, az egyik jobban akarja és még mindig szereti, a másik meg egyszerűen csak kilép??


Bocsi mert hosszú lett.



2016. febr. 19. 15:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
24%

Mi közöd van hozzá? Mellesleg, nem "csak úgy" szakítottak valószínűleg.

Nekem az a döbbenet, hogy sokan nem magukkal vannak elfoglalva, hanem másokkal, és még ki is írnak másokról kérdéseket..

Gratulálok.

2016. febr. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Tudod nem kell egy kapcsolathoz kiszeretni valakiből, ahhoz, hogy szakíts. Elég ha időben belátod, hogy ez nem működő képes.


Amúgy meg te csak a pasi szemszögét hallottad. Lehet a nő máskép élte meg a történéseket.

2016. febr. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, de ez a kapcsolat nem csak úgy tönkrement, hanem a srác elég komolyan ténykedett rajta, hogy tönkre menjen.,Sikerült neki. Ha a későbbiekben is így viszonyul a párjához, akkor nem lesz párja.
2016. febr. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Annyi közöm van hozzá képzeld hogy közeli ismerőseim és nem tudok napi rendre térni afelett, hogy ők egy boldog párnak látszottak, kívülről úgy tűnt minden rendben erre ezt hallom..Nem tudom egyszerűen megérteni, gondoltam hátha valaki nálam okosabb.

É nem lehet tudni, ilyen kivel történik legközelebb, hogy az ember azt hiszi a kapcsolata rendben erre a másik hirtelen mikor nem számít rá közli hogy VÉGE!! Semmi előjele nem volt.

Azt meg nem képzeled, hogy pontosan leírtam mindent?? Úgy írtam le mások ne ismerjék fel őket ember!!!! Ennyi eszed gondolom neked nem lenne!!

És ne tegyél már úgy, mintha más nem ezt csinálná, hogy mással foglalkozik!!!! Főleg Magyarországon, szinte mindenki ezt csinálja, csak durvábban, kibeszélnek, pletykálnak másokról!!!

Én sajnálatomat fejeztem ki a srác iránt látszott megviseli.

2016. febr. 19. 15:31
 5/15 A kérdező kommentje:

Annyit még, azért is döbbenet a számomra, mert ennek a srácnak volt eddig nagy a szája és példálózott a saját kapcsolatával és kritizált másokat (köztük engem meg az én páromat, kapcsolatomat), most meg kiderült ez....

Pont hogy főleg ő foglalkozott mások életével olyannal is amihez neki nem volt köze. Amiket leírtam, azokról tudtam mert vagy tőlük vagy mástól tudom vagy volt aminek szemtanúja voltam.

2016. febr. 19. 15:33
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem ok nélkül szakítottak, nekem már az is bőven sok lenne, amit leírtál. Gondolom, a lány próbálta menteni a helyzetet, foltozgatni a kapcsolatot, terelgetni a párját, aztán most feladta.
2016. febr. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm annak aki értelmesen válaszolt, annak ment a zöld kéz!
2016. febr. 19. 15:55
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Tudod ott a válasz a komentedben.... az ordít akinek legjoban ég a háza. Valósznűleg semmi se volt rendben, és csak azért dicsekedett, hogy elrejtse mi megy otthon.
2016. febr. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Az első bekezdés alapján azt hittem, a srác elkényezteti, esetleg eleve azért szakítottak, mert a csaj megunta, vagy talált valakit, akit mégjobban lehúzhat. Továbbolvasva jöttem rá, hogy tulajdonképpen szerintem ez a sok ajándék inkább csak kompenzáció a srác sok "hülyeségéért" (bocs, de nekem ezek a sztorik bőven túl vannak "van egy-két hülyesége" határon). Eleinte talán a csaj is így volt vele, írogatta fejben a pro-kontra táblázatát "oké, hogy zűrös, de utána jóvá teszi", csak hogy egy idő után - ezek szerint két év kellett - a csaj is rájött, hogy hiába tervez vele a fiú, egy ilyennek nem lehet gyereket szülni.
2016. febr. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

#9-es, mondasz valamit, fején találtad a szöget! Most jutott eszembe, hogy mikor a páromtól megtudtam ők nincsenek együtt, ilyesmit mondott hogy talán azzal hogy ilyen sok helyre elvitte ezzel kompenzálta a hülyeségeit.

Ettől függetlenül érdekelt másoknak mi a meglátása. :-)

2016. febr. 19. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!