Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy kapcsolat alapja a jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy kapcsolat alapja a jó szex, és én nem vagyok jó az ágyban, esélytelen valaha boldognak lennem?

Figyelt kérdés

Néztem pszichológusok előadásait, és ott is a párkapcsolat 4 legfontosabb eleme közül az egyik a jó szex. Szinte minden ember, különösen nő kiemeli ezt egy párkapcsolatban, hogy ez milyen fontos. Rengeteg nő emeli ezt ki már az ismerkedési szakaszban is, mint egy előre "utalva" az elvárásaira e téren.


Én egy nem rossz kinézetű, diplomás, sportos testalkatú srác vagyok, van humorom minden, de tudom magamról, hogy pocsék vagyok az ágyban. Görcsölök, izgulok, néha annyira parázom még be se tudom dugni normálisan a lánynak, mert azon agyalok "vajon neki is jó lesz".

Érzelmes vagyok és romantikus, nekem összehangolódás kéne, lassú tempó, de ezt a mai lányok zömétől fölöslegesen is várnám, ahogy a megértést is.


Magyarán egyszerűen esélytelen, hogy valaha normális párkapcsolatom, vagy családom lesz?


25/f


2013. ápr. 8. 23:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
0%
Nem esélytelen de így nagyon kicsi az esélye.Azt ajánlom hogy jöjjél össze egy frigid vagy aszexuális csajjal
2013. ápr. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Az első hülyeséget beszél.

Pont egy belevaló, laza, vidám lánnyal kellene összejönnöd, mert ha még ez neked kínos is, lehet, hogy vele poénra tudnád venni és tök lazán egymáshoz csiszolódnátok az ágyban is. Nem kellene paráznod, a lányok is emberek, semmivel nem többek nálunk :)


F25

2013. ápr. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 Noydra ***** válasza:
31%
Ne haragudj, de 25 évesen már nem kéne félni a szextől, főleg f@szi létedre...
2013. ápr. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
ha találsz egy normális csajt az meg fog érteni, segíteni fog. sok sikert hozzá a mai világban kevés az ilyen.
2013. ápr. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
17%

#2


Már hogy beszélnék hülyeségeket?Ennyire nincs tapasztalatod az életről?Még a gyakoris csajok is azt írják hogy egy kapcsolat legfontosabb része a szex hát akkor milyen lehet a helyzet a valóságban?Hány panaszkodó csaj van aki azért sír mert szar a szex a barátjával?A szeretők is csak dísznek vannak ugye?

2013. ápr. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, de olyan jellemző, hogy férfiak biztatnak és a nők húznak le:) mint a valóságban. bárcsak léteznek olyan nők akik nem a materális síkon mozognak, hanem inkább érzelmi, lelki síkon de erre valóban kicsi az esély.

azért köszi

2013. ápr. 8. 23:49
 7/25 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam, hogy nem fontos a szex, hanem azt, hogy nem az a legfontosabb normális kapcsolatokban!


Ugyanis hiába van jó szex, ha nincs meg a másik 3 alap pillér, a szeretet, hűség, barátság a kapcsolatban.


Akkor lófost sem ér. Fontos a szex, de csak akkor kap az is nagyon nagy hangsúlyt normális esetben, ha amellett a többi pillér is rendben van!

2013. ápr. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

ugyan dehogy leszel boldogtalan...:) mindössze meg kell találnod a megfelelő lányt ehhez aki majd segít neked ebben!a szex fontos,de nem minden!ne parázd túl a dolgokat!!!:) sok szerencsét kívánok :))


22L

2013. ápr. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 kolosszus22 ***** válasza:

Nem vagy te szar, csak full tapasztalatlan, bele kellene rázódnod a szexbe és akkor már nem paráznál. Ehhez pedig egy komoly kapcsolat kell. Keress egy normális, kedves lányt aki belédszeret, hosszú udvarlás után lefekszel vele és szép lassan belerázódsz, utána már nem lesz gond senkivel.

26F

2013. ápr. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
53%

#7


Úgy gondolom hogy egy kapcsolatban a szeretet a legfontosabb dolog de mindenki kiröhög ha ezt kijelentem.Szerintük a szex a legfontosabb

2013. ápr. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!