Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire hiányok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hiányok egy olyan embernek akinek írom (szívem hiányzol) és ő magasan tesz rá és nem is reagál rá semmit. De mikor viszont magába van unatkozik tud hívni, meg írni is. Hiányzok én egyáltalán neki?

Figyelt kérdés
2016. febr. 20. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen nem.
2016. febr. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amikor nincs más dolga és unatkozik akkor igen, de te köbö a lista alján szerepelsz.
2016. febr. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom nő vagy e vagy pasi. De ez mindegy is. Te egy pótlék vagy neki. Mikor nincs senkije,mikor nem kell senkinek jó vagy te is,amúgy meg tesz rád. Na az ilyen embert felejtsd el.
2016. febr. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Hiányzok én egyáltalán neki?"


Persze.

Csak ritkábban, mint amennyire te valószínűleg szeretnéd.


Amúgy eléggé önzőnek tűnik.

2016. febr. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A "Hiányzok én egyáltalán neki?" kérdésre a kiírásban a zárójel után megtalálod a választ.
2016. febr. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!