Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van párom, de most az a gáz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van párom, de most az a gáz hogy az egyik gyerekkori szerelmem hajt rám. Rá már nagyon régota vágyom. Most h. ujra látom egyre jobban kívánom, ha másra nem csak egy éjszakára. Ő is akar, de neki van egy kislánya és ez engem visszatart. Szerintetek?

Figyelt kérdés
A csajszi akitöl a lánya van csak felcsináltatta magát,hogy ne hagyja el.Igaz hogy most együtt ének de nem hiszem hogy szereti.
2010. márc. 31. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, mert gondolom nem huszonéves. Ha jót akarsz magadnak, akkor nagyon sürgősen felejtsd el azt a nőt. Ezt nem érdemli meg a párod!!!!!
2010. márc. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne!!! Nekem egy majdnem ugyanilyen helyzet tönkrevágta az életem (csak annyi a különbség hogy gyerek nem volt). Én is úgy futottam neki, hogy csak egy alkalom, ehhez képest több év lett belőle, de olyan hogy nem kívánom senkinek..

Bárcsak vissza tudnám csinálni.

2010. márc. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
attól függ hogy milyen a párod. Megad neked mindent amit szeretél? Minden téren? Bízik benned? Te bízhatsz benne? Mert ha őszinte veled, és ő sem megy félre, akkor ne csináld, mert ha megtudja, elveszítheted. Hacsak nem ezt akarod. Viszont ha talán ő is félre megy, és már amúgysem jó a kapcsolatotok, csak úgy együttvagytok francsetudja miért, akkor meg legyél vele egy éjszakát, aztán majd lesz valami
2010. márc. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! a párommal jól megvagyunk,de ez a pasi totál kikészít,a mosolya,a szemei, ahogy beszél...már csupán ez megőrjít.Tudom,h nem lenne helyes és h a párom sem érdemelné meg.De ez a pasi már egyszer az enyém lehetett volna,de akkor nem életm a lehetőséggel...és mi van ha ő az igazi?
2010. ápr. 1. 14:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát basszus ha ilyenek járnak az agyadban, akkor az már rossz. Akkor úgy gondolod hogy a jelenlegi pasid nem az igazi. De akkor meg nem sok értelme van vele folytatni. Akkor legyél az újal aki hajt rád most. Mert ha nem leszel vele, akkor meg a további életedet az fogja megkeseríteni, hogy arra fogsz gondolni, hogy mekkora hülye vagy hogy nem próbáltad meg, mert lehet hogy sokkal jobb lenne vele. Az a lényege az egész életnek, hogy csináld úgy a dolgokat hogy boldog légy, és ha úgy látod hogy talán a másikkal sikerülne, akkor legyél vele. Megszokásból meg sajnálatból ne legyél a jelenlegivel.
2010. ápr. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!