Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszerűen nem birok túllépni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem birok túllépni ezen?

Figyelt kérdés
A barátomnak én vagyok az első komoly kapcsolata,állítólag 18 évesen volt neki egy,de "őt nem szerettem,azért hagytam ott" . Furcsa ez,hogy én vagyok az első barátnő,mert tényleg nagyon jóképű. Engem borzasztóan zavar,hogy tudom ezelőtt kikkel kavart,és habár én sem vagyok nehézbombázó,de itt tényleg átlag alatti,mindenkivel komázós lányokról beszélünk,rosszul esett mikor megláttam miket irkált a csajnak,pedig komolyan azért idegesít,mert csúnya és brutál jó csajnak hiszi magát,pultos egy kocsmában..a páromnak mikor felvetettem ezt kinevetett,hogy mit idegeskedik egy ilyen nő,ő is látta,hogy csúnya,de akkor nem volt más,akibe meg nem szerelmes olyanokkal nem jön össze. A másik egy tényleg brutális "lány" idióta,tapadós,semmi jele,hogy nő. Állítólag a haverjai hívták el a barátomhoz házi buliba,hogy összejöjjenek,mert csúnya és biztos nem jár el,nem veszi el senki..akkor részegen megdgta..igaz nem voltunk együtt ,de én nem gondoltam volna,hogy ilyen csúnya nőkkel mit művelt..azt mondja erről senki nem tud,mert borzasztóan szégyenli. A pultos csajjal miért beszélt szépen ha tényleg nem tetszett neki csak nem volt más,és létezhet,hogy tényleg nrm tetszett neki akit megfektetett? Folyton arról áradozik,mennyire el van tőlem ájulva,látszik is,de ezek nem hagynak nyugodni,hogy miért kezdett ilyenekkel akkor..ellentéte vagyok mindnek teljesen..mindig csak kinevet és annyit mond"ha te ezekhez hasonlítod magad nem vagy normális" akkor meg miért nem "ilyennel " volt?
2015. szept. 4. 20:55
 1/9 A kérdező kommentje:
Tényleg nem beképzelt vagyok,ez is bizonyítja,hogy ilyeneken agyalok,hogy nincs semmi önbizalmam,de ellentéte vagyok azoknak a lányoknak. Az egyik nagyon vékony fiús 40kgs,a másik hordó alakú. Az én alakom homokóra( megint elmondom nem az ego,csak ez is ellentét),meg ők tényleg az a típus,hogy ahogy lefekszik,úgy megy tovább reggel,nem sminkelnek,a hajuk mindig copfban,nem öltöznek nőiesen. Pl. Sminkelem magam kicsit,mert a párom mondta,hogy tetszik,megcsinálom a hajam olyanra ami szintén,és hordok nőies ruhákat és magassarkút is,nem csak farmert pulcsival. Miért velem van,ha előtte ilyenekkel foglalkozott,akik ennyire másak? 22/L
2015. szept. 4. 21:04
 2/9 anonim ***** válasza:

Az olyan férfiaktól, akik így beszélnek azokról a nőkről akikhez bármilyen közük is volt, azoktól az okos nő menekül, ahogy az első ilyen előadást leadják, mert ha jön egy másik, akkor rólad ugyan így fog nyilatkozni, és elmondani minden szar alaknak (ami után ha jobban utána jársz kiderül, hogy kamuzik a fazon). Az ilyen fazonok kivétel nélkül jellemtelenek, és bizony komoly nevelési hiányosságaik is vannak, a többiről már ne is beszéljünk. Ugyan ez vonatkozik az olyan nőkre, akik a férfiakról nyilatkoznak így, akikhez közük volt.

Egy normális ember sosem húzza le az elmúlt dolgokat

2015. szept. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem mondaná,vagyis nem hiszem,folyton áradozik,a haverjai is mondják,jól megvagyunk,azokhoz a lányokhoz képest valahol mélyen én is tudom,hogy szebb,csinosabb vagyok,nem mond butaságot,azt nem értem akkor miért voltak ezek?? Azt mondja azért,mert nem gondolta volna ,hogy szóbaállok vele. Elég visszahúzódó a mai napig,nekem kellett kezdeményeznem is.
2015. szept. 4. 22:05
 4/9 anonim ***** válasza:
Mért szolsz le másokat,van hogy akkor azok a lányok tetszetek neki az arcuk alakjuk,most meg te.Örulj akkor ,jo Neked h ilyen hapsid van ,mért nem tudsz egy értékes ember lenni valakinek vannak gondjai te meg ilyen bel figkalkozol.Ja es örulj ha összejotel a barátoddal
2015. szept. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 omba ***** válasza:

"nem értem akkor miért voltak ezek?? " - nem mindegy?


Ha nem lettek volna, tán egészen másfelé fordult volna az élete, és együtt se volnátok.

Biztosan tudnék én is ilyen lekezelő módon beszélni a te korábbi kapcsolataidról, - ahhoz nem kell ész.

2015. szept. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%

Uhhhh....nagyon gyorsan gyere le erről az útról, ilyenen MIÉRT kattogsz? Egyszer élsz csak, csinos vagy, van egy jó pasid (aki EGYELŐRE még ezt a hülyeségedet is tolerálja - nem sokáig, azt garantálom), élvezd már!!!

Bocs, ha kemény voltam, de ez az igazság, térj észhez..

25N

2015. szept. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az eddigi válaszolók valószínűleg nem voltak még ilyen helyzetben, és ne is legyenek, mert elég kellemetlen. Én egy kifejezetten racionális típus vagyok, de még engem is zavart, mikor kiderült egy páromról, hogy milyen nőkkel volt előttem. Ez igenis az igénytelenség egy formája, mert ahogy egy nőnek, úgy egy férfinak is illik egy szintig megválogatnia, hogy kikkel áll össze.
2015. szept. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Végre valaki,aki átlátja,köszönöm kedves utolsó!! :)

Neked hogy sikerült ezen túllépni?

2015. okt. 1. 18:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez nem igy van,mert en is voltam ilyen helyzetbe,a kevesebbe szebb lanyok is lehetbek vonzo nok.
2015. okt. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!