Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gáz, ha összejövök a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kateamstrong kérdése:

Az gáz, ha összejövök a volt pasim egyik haverjával csak, hogy bosszút álljak az exemen?!

Figyelt kérdés
Már több, mint két hónapja, hogy szétmentünk a barátommal, ő hagyott el, mert már beleunt a folytonos vitáinkba. 13 hónapig voltunk együtt...én még most is szeretem. A hétvégén felvett az egyik haverja msnre, hogy szívesen összejönne velem. A srác, kedves és aranyos, és talán mellette el tudnám felejteni az exemet. De tulajdon képen csak azért randiznák a fiúval, hogy hátha sikerül féltékennyé tenni a volt barátomat, vagy csak egyszerűen bosszút tudok állni rajta ezzel egy kicsit.
2010. márc. 31. 16:15
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

ha csak azért akarsz vele járni hogy bosszút állj a volt pasidon. FELEJTSD EL!

a srácnak is csalódást okozol akivel összejöttél

amúgy meg honnan fogod tudni hogy a volt pasid ezt kicseszésnek veszi? szerintem nagyban leszarja...

2010. márc. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
54%
szégyen a futás is, de hasznos...;)
2010. márc. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
71%
K*rvára gáz
2010. márc. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz. Inkáb GYEREKES! Ez a bosszúállósdi... jajj...

Felejtsd már el és ha már párkapcsolatokat létesítesz, legalább próbálj felnőtt módjára gondolkodni. Ha neki elege lett belőled, akkor azt hiszed zavarnád a haverjával? Legfeljebb azt éred el vele, hogy másnap összejön a barátnőddel és ennyi.

Csak akkor randizz a sráccal, ha ő érdekel. Ne az exed miatt.

Bocs hogy túl őszinte voltam.

2010. márc. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
67%
Gáznak elég gáz, de a bosszú édes :D
2010. márc. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Köszi a nyers és őszinte válaszokat!=)hisz ezért írtam végül is ki a kérdést!

De nem értek veletek egyet:igen is megérdemlem, hogy kicsit szenvedjen a volt barátom, mert tudom, hogy nagyon de nem fog neki jól esni, hogy az egyik haverjával randizgatok! Nekem megéri:elégtétel a könnyeimért!=)

2010. márc. 31. 16:22
 7/28 anonim ***** válasza:
68%
Bosszú azon, akit szeretsz.. Ha képes vagy rá, akkor nem szereted, talán sose szeretted igazán, egyszerűen csak sérült az egód és kompenzációért kiált. Felnőtt kapcsolatokban az ilyesmi nem szokás...
2010. márc. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
84%
Igen gáz, ráadásul az exed barátját is megalázod ezzel a "bosszúval"
2010. márc. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
84%
Igen gáz.
2010. márc. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
84%
Véleményem szerintem nincs rosszabb dolog a bosszúnál. Ha szóba kerül a bosszú bármikor, akkor ott kell megállni, és újra átgondolni a dolgokat.
2010. márc. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!