Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna, ha a srac...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a srac akit megismertek kiderulne h volt mar hazas? Mennyi mindent akarnatok tudni evvel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2016. febr. 22. 20:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Zavarna, de szerencsére a 20-25 közöttiek közül nem sokan voltak már házasok, az öreg férfiak (30-35+) meg nem érdekelnek, így kevés rá az esély, hogy előforduljon ilyen.
2016. febr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
O 28,25evesen hazasodott.
2016. febr. 22. 20:50
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem indulna hátránnyal.(ha nincs gyerek). De kíváncsi típus vagyok, szóval érdekelnének a részletek.:)

27N

2016. febr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mennyi idő után derült ki? Hogyan? Nem tudom, hogy reagálnám le,azért sok mindentől függ ez.
2016. febr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem. Csak amit el akar mondani.
2016. febr. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az attól függ, hogy miért lett vége a kapcsolatnak.

Amúgy engem biztos zavarna valamennyire, hogy házas volt, de ha bírnám akkor eltekintenék tőle, ha olyan okot mondana ami arra utal, hogy nem az ő hibája, vagy csak részben az ő hibája a házasság felbomlása. És csak az oka érdekelne, hogy miért vált el, illetve, hogy meddig volt házas. Nem lennék kíváncsi minden mocskos kis részletre.

2016. febr. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az önmagában nem zavarna, hogy elvált. De azt tudni akarnám, hogy miért vált el, mert az már lehet szakítóok. Most egy olyan példát mondok, amit a családomban láttam... unokatesóm volt férje konkrétan megcsalta az unokatesómat, azért, mert közös megegyezéssel elkezdtek építkezni, a munka egésze az unokatesómra ragadt, mert a pasi lusta volt... aztán meg csodálkozott, hogy ezek után az unokatesóm nem 100%-os háziasszony meg nem nyalja a talpát, ezért megcsalta vmi 20éves kis ribizlivel... nem mintha kellene nekem a pasas, mert nagyon nem az esetem, meg nem is szimpatikus. De ha annak, akivel ismerkedem, ilyen múltja lenne, nem jönnék vele össze. Mert valószínűleg velem is ezt csinálná később, hogy rámtestálna mindent a háztartásban, aztán ha baja van, akkor rögtön összekfekszik az első kétes erkölcsű hölgyeménnyel ahelyett, hogy megbeszélné...
2016. febr. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Fel ev utan mondta el.7evig voltak egyutt,ami egyutteles volt,ebbol egy ev hazassag.A csaj mindent megtett erte es szerette es a csajt is mindenki kedvelte a konyezeteben.Lenyegeben mindent feladott miatta es odakoltozott a szulovarosaba.Majd amikor sokaig nem jott a gyermek a kapcsolatukba megcsalta,mert szomoru volt a felesege emiatt.Raadasul pont akkor hagyta egyedul amikor kiderult h vegre babat var a lany,de muteni kellett,mert gond volt a gyerekkel.Ott is vegig egyedul volt a korhazban.Ezeket tudom egy kozeli kozos ismerosuktol.Tole csak annyit h elvalt es volt mar hazas.Hogyan is derulnenek ki ezek amugy,nem hiszem h a pasi buszkelkedne evvel.Csak az o szemszogebol mondana el.Rossz volt hazamenni,mert szomoru volt a feleseg,kuzdottek evvel a problemaval es egy melypont volt a kapcsolatukban amiben mar nem erezte olyan jol magat,mint az addigi felhotelen kapcsolatban es aztan jott a masik lany aki megertette,kedves volt hozza...stb Amugy azota az exe hazas es van ket gyereke.
2016. febr. 22. 22:55
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
7-es vagyok, pont erről beszélek. Könnyű mentegetni, hogy jaj, jött egy lány, aki kedves volt. Egy fenét, értelmes férfi ettől nem megy rögtön lukra. Inkább megbeszéli a feleségével, és szakít. Helyette inkább nyalogatta a saját sebeit, pedig itt a feleség nem is volt gonosz, csupán megértés kellett volna neki. Csak éppen a pasi önző volt, mint a franc. Ilyen nekem nem kéne.
2016. febr. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Annyi mindenkit megismerek én is, nem zavarna.

Ha te valami kapcsolatról beszélsz, akkor elég gáz, ha a másik élete nem világos, és ilyen dolgok "kiderülnek".


A dolgok derülnek ki, nem a srác! :D

2016. febr. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!