Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt barátnők egy új kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt barátnők egy új kapcsolatban, segítene valaki?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom mi van. Két éve vagyunk együtt a barátommal. Több mint 5 éve volt egy nagyon rövid 3 hónapos kapcsolata. A lánynak aztán már nem kellett. Talán két évet is próbálkozott a barátom nála, hiába. Míg kialakult köztünk ez a valami (részemről szerelem), míg csak barátkoztunk, rengeteget mesélt nekem a lányról. Soha nem tudtam, hogy szerelmet vagy mit érez iránta még mindig. Aztán összejöttünk. Akkor már tudtam, hogy nem lesz jó hogy ennyi mindent tudok róla. Együtt voltunk fél évig. Az utolsó hónapban nagyon padlón volt a vizsgái miatt, többször szóbajött a régi barátnő is. Szakított velem, ok szeret de nem úgy ahogy kellene és nem ezt érdemlem. Külön voltunk két hónapot. Aztán újra együtt. Megmagyarázta, hogy maga se tudja miért szakított velem, de az tudja, hogy nagyon félt, hogy továbbra sem fog tudni velem annyit foglalkozni. Aztán minden rendben volt köztünk, rengeteg új élményben volt részünk. Most viszont újra érzem nála ezt a régi barátnő iránti vonzalmat - van egy dal amit hozzá írt most éppen ezt játsza többször - . Megint vizsgaidőszak volt, úgyhogy elég ideges pár hetünk volt. Tudja, hogy nekem ez a dal nem tetszik, de mégis ezt játsza. Érzi is rajtam, hogy rákérdeznék, mondja is hogy kérdezzek ha valamit szeretni tudnék. De nem akarok, mert félek a választól. Mit csináljak ? Egyszerűen nem akarok erről vele beszélni én csak vele akarok lenni, de nem más árnyékában.

2016. febr. 11. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Márpedig rá kell kérdezned, mert ez így elég megalázó.
2016. febr. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Le kellene ezt tisztáznotok, neki pedig el kell határoznia magát, hogy melletted vagy a másik lány mellett teszi le a voksát.

Nyilván néha eszébe fog jutni a másik lány, de ilyenekkel ne alázgasson már, amiket leírtàl...

2016. febr. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagynám ezt magammal tenni.
2016. febr. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos a múltban él, sajnáltatja magát a régi szerelme miatt. Én a helyedben venném a motyómat és elköszönnék, mert ebből te vajmi keveset profitálsz. A szerelem egy viszonzott kölcsönös érzés,jelen esetben a srác megengedi hogy valaki mellette legyen a nyomorában.....ez így teljesen egyoldalú.

38F

2016. febr. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!