Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan viszonyuljak az anyjához?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viszonyuljak az anyjához?

Figyelt kérdés
Nemsokára be leszek mutatva a barátom szüleinél... Én leszek az első lány aki bemutat..Barátom sokat veszekszik az anyjával... Elmondása szerint eléggé ideges és kiabálós típus, gondjai vannak a munkahelyen és a munkahelyi gondokat hazaviszi és olyankor az egész családdal feszült és ingerlékeny kiabálós... Előre félek velem milyen lesz:D De szeretném a legjobb benyomást kelteni és azt h megszeressen... Hogyan tudnám megszerettetni magam vele majd?
2010. márc. 31. 18:44
 1/10 anonim ***** válasza:
18%

Vigyél neki egy köteg húszezrest és tedd hozzá:

"A fia adta esténként"

2010. márc. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát téged se az eszedért szeretnek te idióta;) Kössz az értelmes választ kb ennyit érhetsz:D
2010. márc. 31. 18:48
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
pedig vicci volt :P:D
2010. márc. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Annyit érek, mint egy értelmes válasz? Rettegésben fogom eltölteni életem hátralevő részét...

Amúgy jópofizáson kívül, meg mosolygástól eltekintve túl sok mindent nem lehet tenni. Első alkalomra nem illik ajándékkal meglepni az ismeretleneket. Odamész, kevésbé kirívó öltözékben, köszönsz, bemutatkozol, ha kérdez, válaszolsz. Nem kell tenned semmit, amire nem kiváncsiak, vagy "nyalizásnak" tűnhet.

2010. márc. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem annyit mint egy értelmes válasz hanem annyit h nemtom fiú vagy e vagy lány de inkább fiú sajnálom h ilyeneket gondolsz, bár nemtom sztem ez inkább lejáratás lenne, nem bevágódás:D De te véleményed, csak nemtom minek kellett elsőre ilyen baromságot leírni...
2010. márc. 31. 18:53
 6/10 anonim ***** válasza:
Én srác vagyok, és én így reagáltam anno, elnyertem szüleik bizalmát. Mama-papa válogatja, de hacsak nem orkok, nem hurrognak le, max akkor ha ránézésre is végigszoptál egy rugbycsapatot, cserejátékosokkal és drukkerekkel együtt.
2010. márc. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Orkok?

ezt a kifelyezést más is használja? :D

Lehet ismerlek... :)

2010. márc. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát nem szoptam végig semmilyen csapatot:D Elmondások szerint aranyos kedves segítőkész lány vagyok, nem ilyen büdös k*rva féle:D
2010. márc. 31. 19:28
 9/10 anonim ***** válasza:

Akkor semmiféle probléma nem lehet belőle. Csak próbálj meg ne úgy nézni az édesanyjára - ha esetleg kiabálna -, mint egy utolsó, elvetemült disznópásztorra.


Orkra reagálva: lehet igen, lehet, hogy nem.

2010. márc. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is használom az ork kifejezést. -.- Na, és ?
2010. márc. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!