Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem enged bulizni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem enged bulizni, pedig egyetemista vagyok. Nem értem a logikáját. Ötletek?

Figyelt kérdés

Egyetemre járok, kollégista vagyok. Hetente, kéthetente járok haza. Nem vagyok bulizós típus, életemben nem voltam részeg. Inkább moziba, színházba megyek esténként vagy vacsizni.

A barátom dolgozik, ő kibulizta magát az egyetemen és eléggé magánakvaló. Havonta ha kétszer megy el szórakozni a haverjaival. Olyankor mindig mondja, hogy csinálhatnék valami programot estére, ne üljek mindig a koliszobámban. De ez havonta néhány alkalom. Máskor minden este ott ül a gép előtt, és arra vár, hogy mikor megyek fel. És ha azt mondom neki, hogy aznap este programom van, akkor valami ilyesmit reagál "jól van. én egész nap alig várom, hogy végre beszélhessünk, te meg inkább xy-t választod, akit fél éve ha ismersz."


Nem értem a logikáját. Még ha féltékeny lenne. De nem az. Nem kérdez fiúkról és tudja, hogy nem szeretek bulizni.


2016. febr. 24. 10:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

érzelmileg zsarol.

te meg hagyod.

hajrá!

2016. febr. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ezt inkább vele kéne megbeszélni, mivel itt azért érdemileg használható választ nem fogsz kapni.

Az, hogy ő miért így viselkedik, erről csak ő tud magyarázatot adni.


Ha nem érted a logikáját, akkor miért nem kérdezel rá? Félsz? Félsz beszélgetni vele?

2016. febr. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Rohadtul nem értem, te csinálj magadnak programot, amikor ő bulizik havonta 2x, te meg gyakrabban mennél másokkal.


Miért nem mentek közösen valahova? Egyáltalán, minek vagytok együtt így?

Nekem ez rohadt magas, mindig külön szórakoztok?

2016. febr. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
De bizony fèltèkeny.Tisztázd le vele a dolgokat,mert csak rosszab lesz.
2016. febr. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Költőnő? ***** válasza:
90%
Manipulál és próbál kisajátítani
2016. febr. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
15%
Rég kirúgtam volna egy olyan csajt, aki hetente többször nélkülem szervez magának programot.
2016. febr. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Ahogy feljebb írták, ez érzelmi zsarolás. Utasítsd vissza és nyugodtan menj el bulizni. Ha valami baja van (pl. féltékenység), akkor találja ki, mondja el, de ne játsszon ilyen gyerekes játékokat.
2016. febr. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem voltam világos. Hétköznap kollégiumban vagyok, hétvégére hazamegyek. Az a baja, ha én hétköznap, tehát egy másik városban megyek bulizni vagy szórakozni.
2016. febr. 24. 12:34
 9/11 A kérdező kommentje:
Ő meg a "szülővárosomban" lakik, hétvégente találkozunk amikor hazamegyek, vagy ha a szobatársam hazamegy, ő jön a koliba, mint vendég.
2016. febr. 24. 12:35
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy kis gyökérke a barátod, az ilyet nem érdemes komolyan venni, én dobnám a helyedben hamar....
2016. febr. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!