Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire izgatja a fiúkat, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire izgatja a fiúkat, ha megbántják a barátnőjüket?

Figyelt kérdés
Nekem lényegében már a kapcsolat eleje óta vannak gondjaim, miszerint a barátomat egyszerűen nem izgatja, ha megharagszom rá. Vagy csak azt mutatja, vagy én már nem tudom... Néha azt érzem, hogy ő képes teljesen kizárni magát egy időre az érzelmi világból. Általában mikor kiakadok valamin, akkor ő nem válaszol (facebookon...) és aznap már nem is nagyon beszélünk. Mi az, hogy őt ez "csak úgy" nem érdekli? A legközelebbi találkozásnál pedig úgy tesz, mintha mi sem történt volna... És több dologra is megkértem, hogy ne csinálja, és tudja, hogy engem zavar, de mikor rosszban vagyunk, vagy akár máskor is mégis csinálja... Ez most egy másik kérdés lesz, de talán én akarom megváltoztatni? Mert lehet ő ezt érzi,pedig igazán nincs így, csak érezni akarom, hogy törődik az érzéseimmel. Most pedig egyszerűen tiltottam az üzeneteit. És ezt rettentő gyerekesnek gondolom, de egyszerűen nem látok más megoldást.
2016. febr. 24. 13:40
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Például a héten ír nekem, hogy "akkor ma nem is találkozunk?". Én meg válaszoltam, hogy az unokatesómhoz mentem az ajándékomért, utána beszéltünk egy keveset, majd megkérdeztem, hogy nem jön-e elém. Semmi válasz... Aztán csomó idő mulva ír, hogy az anyukája hívta, és én megint megkérdeztem, hogy nem jön-e, hát megint nem válaszolt, aztán mondtam, hogy hát rendben, értem. Majd aznap már nem is válaszolt... és másnap ír, mintha mi sem történt volna, és én megkérdeztem, hogy tegnap miért csinálta azt... semmi válasz, és utána megint kiakadtam...
2016. febr. 24. 14:07
 12/20 anonim ***** válasza:
Ugyan már. Ha igazán szeretne, az is érdekelné, ha bánt valami.
2016. febr. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Ő azt mondja érdekli, csak "nem érti a problémáimat" "túl dramatizálom"...
2016. febr. 24. 14:09
 14/20 anonim ***** válasza:
Gyökér a barátod, de te sem lehetsz igazán más érzelmi szinten, ha egy ilyen ember mellett kitartasz. Előrevetítem: nagy nehezen szakítasz vele fél év múlva, jönni fog egy tök normális, érdekes, színes egyéniség az életedbe, és te nem jössz össze vele, mert ez után a nyomi után epekedsz vagy, ha össze is jöttök, akkor is az exed lesz az etalon. Azt mondják, a nőkkel így kell bánni, hogy ragaszkodjanak. Én ezzel nem értek egyet, de a gyakorlatban sokszor láttam már azt, hogy valóban ez a jó recept, hogy tapadjanak.
2016. febr. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Hm... A mi kapcsolatunkban van egy furcsa kettősség. Amikor velem van, akkor bújik, mikor meglát úgy örül... Igazán látszik, hogy szeret, akármennyire is furcsa ez. És az a baj, hogy nekem is furcsa ez, és talán ezért vagyok ilyen bizonytalan a kapcsolattal szemben sokszor.
2016. febr. 24. 14:18
 16/20 anonim ***** válasza:
Ez volt velem is. :D Olyan szinten szarta le, ha problémám volt, hogy az valami elképesztő. Bármiféle konfliktust került, mert azt gondolta, hogy ha vitatkozunk, az csak szakítással érhet véget. :D Pedig olykor csak így lehet megoldani a problémákat... Nem folytonos veszekedésre gondolok, hanem értelmes vitákra észérvekkel. Hagyd ott, még mielőtt ő lép le, mert akkor fix, hogy oda lesz az önbecsülésed.
2016. febr. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Aha, kettősség, értem. Inkább kapcsolatfüggőségnek nevezném. Persze, hogy barátságos az állatkerti oroszlán, amíg a rács mögött van, és megkapja, amit szeretne. Ergo bújik hozzád, mert dugni jó veled, de amint előadod a gondolataidat, érzéseidet, vagy szimplán csak éled az életedet, máris nem tetszik neki. Tehát magányosan hagy téged a kapcsolatban, hiába jár veled. Ennek köze sincs a szeretethez, szerelemhez. Űrító tartály vagy neki :) Megfelelési kényszer van benned, csak tudnám miért, attól félsz, hogy a kutyának sem kellenél rajta kívül?
2016. febr. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Ha én ezeket mondanám neki, egyszerűen nem is értené, hogy miről beszélek... Én tényleg úgy gondoltam/gondolom, hogy igazán szeret engem...
2016. febr. 24. 14:30
 19/20 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem értené, mert olyan szinten van, mint az emberek 80%-a manapság. És mégis egy ilyennel jársz. Hát veled sem járnék, mert hasonló szinten lehetsz vele :D
2016. febr. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A te barátod azért nem foglalkozik veled,ha valami bajod van,mert ilyen szinten,mélyebben nem érdekled őt.Ha tényleg szeretne téged,mint ahogyan írod,akkor még mondani sem kellene neki,hogy megbántott,hanem magától észrevenné,és megkérdezne téged mi a baj.Próbálná megbeszélni veled,de ehelyett nagy ívben ...ik az egészre.
2016. febr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!