Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg csak a nő feladata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak a nő feladata lenne a házi munka?

Figyelt kérdés
Én azt megértem ha egy családba a pasi nehéz fizikai munkát csinál hogy eltartsa a családot, a nő meg csak irodába ücsörög nyolc órát akkor ő az aki tőbbet főz most takarít otthon. De a párom jelenleg tanul, fél éves a tanfolyam és addig semmit nem hajlandó dolgozni. Nálam lakik, egy fillért nem ad, két állásom van, és mire haza érek nagyobb kupi van mint amikor eljöttem, üres a hűtő, ragad a konyha. Mosatlan tányérok hevernek minden felé. Azt mondta értsem meg hogy most tanul. De könyörgöm nincs is neki minden nap suli, és mire haza érek tutia gép előtt ül és játszik. Ha meg megkérem hogy csináljon valamit akkor azt mondja a nőké a házimunka. Az ő anyja is minden megcsinált akkor is ha két állása, volt és minden ismerőse ilyen, én meg ne legyek már olyan lusta hogy még szólni is kell ezért. Ezen most kiakadtam. Pasik szerintetek tényleg igaza van?
2016. febr. 24. 18:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Dobd ki azonnal.
2016. febr. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%

Nagy játékos lehet ha ezt tényleg eltűröd neki.


Én bezzeg dolgozom 20 éves korom óta, azóta két egyetemet végeztem. Barátnőm azonban sose volt még, mert ronda és alacsony vagyok. Gondolom jól néz ki a pasik ?

2016. febr. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%
Pasikent aki nem szereti a házimunkát mondom h ez mar sok es penderitsd ki a szüret
2016. febr. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Úgy dobnám ki, mint macskát sz*rni. :DD Alap dolognak tartom elosztani a házimunkát, főleg úgy, hogy két munkahelyen dolgozol, ő meg bemegy suliba aztán kockul.
2016. febr. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen,igaza van! Húzzál a konyhába főzni és vasalj is,mert gyűrött lesz a pólója,amit otthon hord!


Ezt ugye nem kérdezted komolyan?? Kicsit sem érzed,hogy a csávód csak s,,zopat???

2016. febr. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Teljesen igaza van, ha a ház ura biztositja az anyagiakat, hogy a házimunka kimerüljön a bejáronö a szakácsnö és a bébicsösz felügyeletében.
2016. febr. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
5%

Gratulálok a párválasztásodhoz. Gondolom olyan ember szóba se jöhet nálad, aki munka mellett képes tanulni és még a házimunkába is besegít.


Edd meg amit főztél magadnak.

2016. febr. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Hm..álompasi. :)
2016. febr. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tedd ki a cuccait az ajtó elé és cserélj zárat. Nálad lakik és még neki van ekkora pofája.
2016. febr. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Sunshinedoll ***** válasza:
85%
Alapvető dolog, hogy a férfi lássa el magát és nem azért, mert megkérik rá, hanem mert felnőtt ember és ez a dolga. Nem vagy az anyja, nem kell eltartanod, etetned, takarítanod utána. Dobd ki a francba, élősködjön más hátán.
2016. febr. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!