Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit mondjak/tegyek az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak/tegyek az első csók után?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki tetszik, és elhatároztam, hogy a tettek mezejére lépek, azaz MEGCSÓKOLOM. Azonban még kezdő vagyok a romantika terén, és felmerült bennem a kérdés, hogyha minden jól megy, és sikerül lekapni a lányt, akkor utána mit csináljak. Előre is kösz a válaszokat! 16/F
2010. márc. 31. 20:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10%
Utána meg dugd meg.
2010. márc. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

semmit.

nézz a szemébe, esetleg mosolyogj egyet, öleld meg, vagy a legjobb: csókold meg mégegyszer!!! =)

sok szerencsét!

2010. márc. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
a 2. válaszoló jól leírta XD
2010. márc. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
9%
szopasd le
2010. márc. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
17%
Kérdezd meg tőle olyan jó rámbóg*cisen: oszt szopol-e?
2010. márc. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
mi pont sétáltunk..ÉS akk kérdezte h merre menjünk jobbra v balra? És amég nézelödtem lekapott,aztán utána meg egyböl mondtam hogy akkor menjünk jobbra.:D
2010. márc. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
öleld meg,simogasd az arcát,a hátát...sőt,ha úgy érzed,mondd neki,hogy szereted...de csak ha tényleg úgy van.az annyira szép..:)
2010. márc. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
26%
nyúlj a lába közé és mond az a következő ide lesz...de ha csak simán zavarbavagy az bejön a csajoknak..nézz a földre baztán nézz fel rá tuudood úggy..nah..18/L
2010. márc. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
26%
szurd a fosojat
2010. márc. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmit csak mosolyogj, vagy simogasd meg a pofiját, vagy egyáltalán semmit.


Zavarban leszel, de érettségtől függ hogy hogy kezeled. A gyerekek és a fejletlen lelkületűek, hajlamosak valami égbekiáltó marhasággal szétzúzni ilyenkor a hangulatot, mert zavarban vannak és feszélyezi őket az érzések amik olyankor előjönnek, pedig semmi zavarbaejtő, vagy szégyellnivaló nincs ebben!

Gondolkodj el ezen!

2010. ápr. 1. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!