Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ez a reggeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ez a reggeli készülődéseknél?

Figyelt kérdés
Mivel műszakban dolgozunk mind a ketten, így van olyan, hogy nem egyszerre kelünk reggelente. Amikor a férjem éjszakára megy én pedig reggelre akkor én 4:45-kor kelek. Előző este kikészítem a ruháimat, a táskám mindent, amire szükség van a fürdőszobába. A telefonomon az ébresztőt csak simán rezgőre állítom és a párnám alá teszem. Így ő soha nem ébred fel, amikor én kelek. Én odafigyelek, hogy nyugodtan tudjon aludni, csendben kimegyek a szobából, a fürdőben elkészülök és elmegyek dolgozni. Ha pedig ő megy reggel dolgozni és én aludnék. A telefonja egy hangos zene számmal ébreszt a szoba túlsó végéből. Szépen elsétál addig, majd kikapcsolja (szerintem ilyenkor már a szomszédok is ébren vannak). Elkezdi kiszedi a ruhát a szekrényből, nyitogatja a szekrény ajtókat 20X egymás után. Majd felkapcsolja a nagy villanyt a szobában. Amikor felöltözött elindul a fürdőszobába, addig a szobában világít a villany. Amint készen van a fürdőbe, elkezdi a szobába behordani az ennivalót, amit a táskájába pakol. Elkezd, csörögni a zacskóval amint pakolja befelé a táskájába. Mielőtt el menne, rám néz ad 2 puszit majd megkérdezi, hogy „miért nem alszol?” Végre lekapcsolja a villanyt és még utoljára a bejárati ajtót becsapja, hogy mindenki hallja, hogy elment.
2016. febr. 24. 23:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%
Elképzelni sem tudom, hogy ez milyen rossz lehet, de ne haragudj... Ezt igy elolvasni olyan mint egy rossz vicc. Nincs rád tekintettel egyáltalán.
2016. febr. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
:D Nincs benne empátia, amugy meg csak simán szólj neki, hogy legyen csendesebb mert ugylátszik nem veszi észre magát.
2016. febr. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Együtt élünk már lassan 6 éve.. de ezt az egészet kb 3-4 hónapja kezdte el.
2016. febr. 24. 23:47
 4/23 anonim ***** válasza:
86%
Te ugyan így csináld meg vele, magyarán add vissza a "tükörképét". Ha szóvá teszi, közöld vele, hogy Neked ugyan ilyen rossz.
2016. febr. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Én párom egyszer kapcsolta fel a nagy villanyt a szobában amikor aludtam, nem tudom hogyan és mit ordíthattam rá de azóta nem meri xD

Mért nem szólsz neki mikor felkapcsolja hogy "basszus így hogy aludjak"? Vagy amikor csapkod "kicsit hangos vagy így hajnalok hajnalán" Vagy akármit? Ha csak boci szemekkel végignézed a műsort akkor ne várd hogy észrevegye magát

2016. febr. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
87%
6 éve együtt vagytok, de addig nem jutottál el, hogy szólj neki, hogy zavaróan bunkó és hangos? Gratulálok, újabb nyílt kommunikációra épülő kapcsolat...
2016. febr. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
74%
Hatalmas tirpák a pasi. Empátia nulla.
2016. febr. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
83%
Ezt nem tudtad a 3-4 hónap alatt vele megbeszélni?
2016. febr. 25. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
83%

Többek közt azért vagytok egy pár, sőt férj és feleség mert meg tudjátok beszélni a dolgaitokat. 6 év után miért itt kérdezősködsz és miért nem szólsz neki hogy ne csinálja? :D

Csak mert szerintem nem törne ki a 3. világháború ha egy ilyen alkalommal odaszólnál neki hogy légyszives ne ilyen hangosan készülődjön mert elég gyakran fölébreszt vele. Megkímélted volna magad pár hónapnyi kellemetlen felébredéstől.

2016. febr. 25. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
50%
Általános iskolában tanultam történelemből,hogy ennek a neve azt hiszem:parasztfelkelés.
2016. febr. 25. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!