Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket mennyire zavarnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire zavarnak a reggeli dolgok (gyűröttség, szájszag, kótyagosság)?

Figyelt kérdés
Illetve mennyire nehezek a reggelek nektek?
2014. júl. 10. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Semennyire! :) Akit szeretsz, így is szereted. Aki szép, reggel is szép. :)
2014. júl. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mármint a párunkra vonatkozóan?
2014. júl. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem zavarnak kivéve ha előző este felöhtöttünk a garatra.. De akkor nem is lehelünk egymásra ( magamra is fáj)


Egyébként semmi nem zavar.

Viszont a reggelek nekem nehezek, kávé 20 perc, akkor vagyok használható, a párom viszont kiugrik és minden oké, sosem kávezik..

2014. júl. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

"Each morning I get up I die a little

Can barely stand on my feet

Take a look in the mirror and cry

Lord what you're doing to me?" (Queen-Somebody to love)


A reggeleim ilyenek :D

Amúgy ezek természetes dolgok.

2014. júl. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Természetesek ezek a dolgok így semennyire.
2014. júl. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem zavar semmi,mindenre van megoldás:))

Akkor vagyok nyügös ha reggel 5-kor csilingel az óra mert dolgozni kell mennem:)

2014. júl. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
nem zavar. persze nem csípem a reggeli szájszagot, de nem csinálok nagy ügyet belöle.
2014. júl. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nő és egyben ember vagyok, nem egy robot. Reggel a hajam olyan mint egy madárijesztőnek, egy deka smink nincs rajtam, és a szám sem a legillatosabb. Párom mégis minden reggel, munkába menet, felkelt, hozzábújik, kapaszkodj meg! meg is csókol ;) .. Azt gondolom, hogy akit nem szeretsz, vagy csak felszínes a kapcsolatotok, akkor tuti, hogy nem viseled el, vagy undorodsz tőle.
2014. júl. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!