Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak? Rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Rossz virágot hozott a párom.

Figyelt kérdés
Holnap vinnék vendégségbe lila orchideát, mert csak azt szereti a kedves rokon, de a párom hazafelé a munkából fehéret hozott. A rokonom nem szereti a fehér orchideát, holnap meg nincs nyitva egy virágbolt sem, és most nagyon kiakadtam a páromra. Ezt az egyet kértem tőle. Ti mit tennétek?

2016. febr. 26. 19:12
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy sokadik ilyen kamu kérdés. Kicsit már unalmas, kitalálhatnál valami más problémát.
2016. febr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Ha megvannak még a kérdések, akkor légyszi' linkeljétek már. :D Szeretnék röhögni egy jót. :D


Csak a tejeset ismerem, de a többit nem.

2016. febr. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Kíváncsi leszek különben, melyik GYK-függő tőről pattant komédiás pakolgatja ki ezeket a kérdéseket. Majd a toplistán a kérdésekért kapott pontok úgyis meg fogják mutatni, melyik agybeteg az. :D
2016. febr. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Most nem értem mi Ennyire vicces, meg milyen tejes húsos rizses narancsos izéről beszéltek..
2016. febr. 26. 19:48
 15/23 A kérdező kommentje:

9. hozzászóló volt az egyetlen értelmes, és működött.

Köszönöm szépen

2016. febr. 26. 19:50
 16/23 anonim ***** válasza:
Nem szereti a fehér orchideát? Nem is szeretgetni kell, hanem beba...szni egy vázába, aztán kész, ennyi a virág! Egy idő után szennyvíz szagú mindegyik! :)
2016. febr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Orchidea nem vázás, hanem cserepes és többször virágzik az évek alatt.
2016. febr. 26. 19:59
 18/23 anonim ***** válasza:

#13 http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-.. A mandarinos.


A narancslés:


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parkap..


A kukoricást nem találtam :)


Jó szórkaozást haver :) 👍

2016. febr. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Köszönöm!! Elolvastam őket, zseniális! :D
2016. febr. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
2016. febr. 26. 20:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!