Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt férfiak! Ti mit gondoltok olyan barátnőről, aki nélkületek szervez programokat hetente többször?

Figyelt kérdés

A lány 18 éves, végzős.


A programjai


1. Heti kettő torna (zumba, aerobic, jóga, amire beesik)

2. Matektanár szombat reggel

3. Bioszfakt (szerdánként este ötig)

4. Kémiafakt (péntekenként négyig)

5. Némettanár a nyelvvizsga miatt (hétfőn háromtól négyig)

6. Otthoni tanulás


2016. febr. 26. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A felnőtt férfiak dolgoznak, az pedig normális, hogy a lánynak "ezek a munkái" vagyis nyilván gond nélkül szervezhet ilyen programokat !
2016. febr. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha nem folyamatosan csak tanul meg tanárokhoz jár akkor oké. Az ember ugye arra szakít időt ami fontos neki. Ha fontos neki a párja akkor szakít rá időt és nem mindig másokkal csinál valamit.

Ez még teljesen oké. Amikor elkezdenek dolgozni az emberek akkor még sokszor ennyi idejük sem jut egymásra.

2016. febr. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak panaszkodik, hogy túl sok időt vesznek el tőle ezek a dolgok.
2016. febr. 26. 20:15
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi ezekkel a gond?
2016. febr. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hogy nem tudok vele mindennap együtt lenni fél öttől hétig.
2016. febr. 26. 20:17
 6/10 anonim ***** válasza:
57%

Azt, hogy szorgos.

Megértem, ha szeret, hogy több is kellene. Én bóknak venném, amíg nem kezdene el folytogatni.

2016. febr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj ebben a korosztályban férfi az apád te max fiúcska. A csaj jól teszi ha a jövőjével foglalkozik.
2016. febr. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
18 éves lány vagyok, 23 a barátom.
2016. febr. 26. 20:58
 9/10 anonim ***** válasza:

Legyen veled hét után akkor. Nem értem a problémát.

Én úgy fejeztem be az egyetemet, hogy mellette teljes állásban dolgoztam, este suli, késő este és hétvégén tanulás, plusz időnként szabit vettem ki, amikor nem volt elég az időm.

A párom időnként morgott, de felfogta, hogy ez a jövőnk érdekében szükséges. Aztán vége is lett.


A barátod miért nem érti meg?

2016. febr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

mivel érettségizni fog és gondolom tovább akar tanulni, így ezek fontok dolgok (2-3-4-5-6)


a mozgás is fontos.

ha továbbtanul, egyetem mellett se csak veled fog lógni egész nap.

ha meg melózni fog, akor meló után lesz edzés (meg tanulás, tovébbképzés, akármi)

2016. febr. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!