Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valamiért kifagy többször a...

Valamiért kifagy többször a számítógépem. Teszt programokat is lefuttattam, hibajelentéseket néztem, miszerint valami áramellátási probléma van a gépben. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

A gép konfigja:

alaplap: asus m5a97

proci: amd fx-6100

ram: Kingston 8gb valueram ddr3 1333mhz

videókártya: asus r7260x-oc-2gd5 (R7 260X 2GB GDDR5)

HDD-k: SEAGATE 1 TB 7200 rpm 64mb sata3 és HyperX 120 gb sata3 ssd

tápgegység: AEROCOOL KCAS 600W

operációs rendszer: Windows 7 64 bit


Sajnos belenézni nem tudok garancia miatt, lehet, hogy ahonnan rendeltem, ott rakták rosszul össze.



2015. jún. 22. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

"hibajelentéseket néztem, miszerint valami áramellátási probléma van a gépben. Mi lehet a gond?"


Csak tipp, de lehet, hogy valami áramellátási probléma van a gépben.

2015. jún. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tengor ***** válasza:
Ha garanciás, akkor miért te vesződsz a hiba felkutatásával? Garanciáztasd le és annyi.
2015. jún. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy nem lehet belenézni? Az alkatrészekre van a gari, nem a gépre! Keresd meg a boltot, ahonnan vetted, és érdeklődd meg a dolgot! (opcionálisan fenyegetőzhetsz is, jót tesz az ember idegeinek :D )

Amúgy erről a tápról nem hallottam még, persze ettől még lehet jó.

G.

2015. jún. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

eleg reg aruljak a kcas (es amugy az tobbi aerocool t is) tapaokat es nem veletlenul, nem nagyon ajanlgassak, pedig az arazasuk is "egesz jo (nem veletlenul)


garanciaztasd le, ennyi(?)


de en mielobb becserelnem a tapot egy minosegi ajanlott tipusra, ezt a mostanit meg ad el, ha mashova nem megy akkor bontonak, hagy oruljenek


persze ugy is donthetsz hogy megbizol a tapodban es javitas/csere utan is megtartod


de persze lehet masban vagy masban is van hiba, ha zapelatasra panaszkodik a lapka is lehet hibas (ez nem zarja ki a taphibat)

2015. jún. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szedd szét, tisztogassd meg, rakd össze és próbáld ki.

Ha nem akarod szétszedni darabokra, akkor legalább a kábeleket ellenőrizd, hogy rendsesen csatlakoznak-e az alaplaphoz.

2015. jún. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!