Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet olyan kapcsolat ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet olyan kapcsolat ahol az egyik fél nagyon szerelmes a másikba, de neki csak nagyon tetszik és kedveli, viszont ő kéri meg hogy járjanak?

Figyelt kérdés

ezt úgy kellene értelmezni.. csak leírom a szitut ha netán nem értenétek ebből a kérdésből

hogy megmondtam egy pasinak hogy szeretem mert nagyon jó viszonyban vagyunk és úgy gondoltam bejövök neki mert eléggé azt mutatta és ugye már 2 éve várom hogy kezdeményezzen de most már nem bírom :)..

szval megmondtam neki és az volt a válasza hogy nekem nagyon bejössz meg tetszel aranyos kedves vagy és azóta nagyon jól elvagyunk igaz hogy kicsit feszültebb köztünk a hangulat de tegnap megkérdezte hogy megpróbálgatnánk e együtt és nem tudom mit mondjak mert ezt arra is lehet vélni hogy csak kihasznál mert most nincs barátnője nem??...

én nagyon szeretnék igent mondani csak nem is akarok beégni na értitek..


2010. ápr. 1. 08:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Mar miert ne mondanal igent? :) Szerintem probaljatok meg, elvegre 2 eve erre varsz, hulyeseg lenne kihagyni.


Viszont sajnos az sem kizart, hogy csak kihasznalna, ezert velemenyem szerint ne engedj meg semmi "olyat" neki egy jo ideig, csak miutan meggyozodtel a kapcsolatotok komolysagarol. Ha meg csak kihasznalni akart akkor ott fog elobb-utobb hagyni,ha latja, hogy nem engedsz neki...

2010. ápr. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Szupermókus ***** válasza:
Én az ilyen kivárós dolgokban otthon vagyok ... eddig mindig megszívtam .. 1-2 hónap után pofáraesés
2010. ápr. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mit veszíthetsz ha kipróbáljátok együtt? Vagy menni fog, vagy nem. Az élet ilyen kétesélyes mindig. Bátraké a szerencse.
2010. ápr. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Én az ilyen kivárós dolgokban otthon vagyok ... eddig mindig megszívtam .. 1-2 hónap után pofáraesés"


Ezt h érted,

- úgy, h kivártál X időt és 1-2 hónap után "ejtett pofára"

- úgy, h vagy 1-2 hónap volt maga az idő amit rá vártál, de végül enm jártatok mert nem kellettél neki?


Érdekelne, mert mert...:S:)

2010. ápr. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. A kérdezőnek: én megpróbálnám.;)
2010. ápr. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem javaslom. Volt egy barátnőm, aki nem szeretett és erre sajnos túl későn jött rá. Pocsék érzés volt. Néha közben is, de azt ugye mindig elfelejtettem, mert szerettem. Utána viszont totál kikészültem.

Persze ez nem törvényszerű, hogy mindenkinél így kell lennie. Ha másként érzed úgy sem hallgatsz másra. De egy vélemény nem árt:)

2010. ápr. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!