Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti hogyan kezelitek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hogyan kezelitek az ilyen féltékeny helyzeteket?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a barátnőmet és bízok benne, de nem bízok a férfiakban. Vannak olyan férfi ismerősei, akik akarnak valamit a barátnőmtől, de a barátnőm ennek ellenére barátkozik velük, mert ő egy nagyon naív lány. Tudom, hogy nem csalna meg, de mint férfi tudom milyenek a férfiak és nem tisztelik sokan azt, hogy valaki kapcsolatban van.


Most pl. egy évvel ezelött megismerkedett egy olasz sráccal, aki tökre hajtott a barátnőmre (mint turista volt a városban) és a barátnőm meg beszélgetett vele mint barát. Azóta nem találkoztak és nagyon ritkán írnak, de most lehet, hogy megint jönni fog a városba és találkozni szeretne a barátnőmmel...


Én 21F ő 25N


2016. febr. 28. 13:59
 1/10 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%
Tudod, ha valaki meg akarja csalni a pàrjàt, az megteszi, megkeresi a nòdjàt, akkor is, ha a nap 24 òràjâban a szoknyàja mellett ülsz is. Ha nem akarja megtenni, akkor az Ùristen sem ràngatja el mellőled...
2016. febr. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Bízol benne!!

Nem hiszeed h. megcsalna!

Akkor szerinted megerőszakolják?

Ha ő nem akar semmit egy másik pasitól, akkor nem lesz semmi.

Ennyire egyszerű.

2016. febr. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
En nokent ugyanigy vagyok vele, megha bizom is a paromban, a nokben nem, mert sok no szivesen megy ra foglalt pasira sajnos. Viszont a naivitas nem egyenlo a hutlenseggel. Ha a baratnod megbizhato, akkor tok mindegy ki hogy megy ra, foleg ha o a pasik kozeledeset baratinak erzekeli. Minden 2 emberen all es ha te megbizol a baratnodben, akkor nem kell feltekenykedni, hiszen mindenkepp te maradsz felul a helyzetben. Tudom szar erzes ha tudod hogy valaki hajt ra es o tartja a kapcsolatot, de ilyenkor nezd azt, hogy ha feled kozeledne egy lany te hogy reagalnal, kellene e a baratnodnek feltekenykednie...gondolom nem. Ha a bizalom megvan, ne adj helyet a rossz erzeseknek.
2016. febr. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem, te nem bízol a barátnődben. Jójó, nem feküdne le senkivel, de azért rávehetik. Nem, ez nem bizalom.
2016. febr. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedből nekem az jön le, hogy te valójában nem is bízol a barátnődben, hiszen ha így lenne, akkor nem mindegy, hogy a pasik hogy nyomulnak? Akkor a barátnőd csak lekoptatja őket, mint a festéket, és téma lezárva.


Egyébként meg nem tennék semmit, nem féltékenykednék. Ha ugyanis azt tenném, az jelezné a nő felé, hogy nincs kellő magabiztosságom, ami előkészítené a megcsalás felé vezető utat.

2016. febr. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha sexelni akarna, hajrá.

Ha már nem szeret egyébként is szakítok.

Semmit. Csináljon amit akar.

2016. febr. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerintem nem annyira naiv,mint gondolod.
2016. febr. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sok válaszolónak igaza van... Köszönöm megprobálok erre gondolni :-)
2016. febr. 28. 15:10
 9/10 anonim ***** válasza:

Valami nagy zavar van a fejedben! Bizol benne, de a férfiakban nem! Ha bizol benne, akkor tudod, hogy csak beszélget, ha férfi nyomulni kezd akkor leépiti.

Megbizol benne, hogy helyén tudja kezelni a dolgokat.

Vagy mégsem bizol benne? :O


1. Meg nem kötheted.

Elmondhatod hogy zavarna téged.De!

2. A bizalmatlanságod elöbb-utobb aláássa a kapcsolatot.

2016. febr. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nőként írok.

Sok pasi fordul meg a közelemben. Egy két ex is,akik néha szeretnék újra a régi dolgokat.

De én elmondtam hogy szeretem a párom,a múlt sem érdekel és ők sem.

Mi bízunk egymásban és ez a fő.

Egy kis egészséges féltékenység van mindenkiben de nem idegenekkel beszéljük ezt meg hanem együtt.

Beszélj vele.

Mondd el neki hogy bízol benne,de zavar ez a dolog,és tudni szeretnéd ő ezt hogy kezeli.

Hidd el,hiába szeretjük a párunkat,néha jólesik egy két bók idegenektől is. Attól érzi egy nő Nőnek magát. Ebben nincs semmi rossz,ez nem !egcsalás.

2016. febr. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!