Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok! Ti hogyan kezelitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Ti hogyan kezelitek az ilyen helyzeteket?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=Odlo3PHtQo0


Szerintem nagyjabol mar minden fiatal lannyal (foleg aki pesten lakik) elofordult mar hogy utazott pl. a buszon es egy, a videoban szereplohoz hasonloan jolszitualt 40-es alkesz odault melle es elkezdett beszelni hozza, esetleg "udvarolni" neki. Ti hogy rendezitek le az ilyen primitiv embereket, akik nem fognak fel semmit abbol amit mondasz es meg rohadt budosek is?


2012. febr. 6. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:

csak mosolygok, próbálok kedves lenni, és számolom vissza a perceket. Néha jól elbeszélgetek velük, de van, hogy elszakad a cérna (Pl mikor a combomat taperolja) akkor elülök máshová.

22/L

2012. febr. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az ilyenekkel nem szabad kedvesnek lenni, mert akkor tényleg nem áll le. Én tök közömbös vagyok velük, ha meg nem szállnak le rólam, akkor konkrétan megmondom, h. hagyjon békén.
2012. febr. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!