Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van akkor ha a 1 srác nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha a 1 srác nem fejezi be a szexkapcsolatát, és így megy bele 1 párkapcsolatba valakivel?

Figyelt kérdés

Igazából nem csak szexkapcsolat volt köztünk.Mindennap órákat beszéltünk,minden hétvégén ha találkoztunk úgy voltunk mint 1 pár.Mégsem jártunk,mert ő nem akart.Aztán egyik napról a másikra összejött egy lánnyal.Nekem onnantól egyértelmű volt hogy köztünk akkor vége.De neki nem.Ő úgy gondolta hogy csak azért mert ő összejött egy másik lánnyal,nekünk még nem kell megszakítani a kapcsolatot.Még ha csak beszélgetünk is.De ez mégis milyen gondolkodás már?


20/L


2010. ápr. 1. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Erre csak azt tudom mondani legyél TE az okosabb és lépj

Tudod mi a helyes és mi nem .

22F

2010. ápr. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fäszfej, már ne is haragudj, hagyd ott a fenébe, nehogymár azt higgye te leszel a "pótkereke"
2010. ápr. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez olyan bunkó dolog szerintem!Attól,hogy a srác azt hiszi hogy egyszerre két lánnyal "bújhat ágyba" akkor Te közöld vele hogy nem vagy szamár!("Ha nincs ló akkor jó a szamár is!")Ezzel arra célzok,hogy ha a "barátnőjével" nem tudod úgy beszélgetni mint veled vagy pedig a szex téren is egyszer Te egyszer a Barátnő hát ne haragudj de ez nagyon gáz!

Állj a talpadra és ne legyél valaki papucsa akit akkor vesznek fel amikor akarnak!

Amúgy meg ha Veled nem jött össze sokáig és azzal a lánnyal meg egyik napról a másikra,gondolkozz el mire is kellettél Te neki!

2010. ápr. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ismered azt a mondást, hogy:


"Járt utat a járatlanért el ne hagyj!"


nagyon bölcs döntés. Majd ha kiderül az új csajáról, hogy legalább úgy sz0pik mint te és még az ánuszát is felajánlja akkor ne félj nem fog keresni többet. :-)

2010. ápr. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha csak beszélgettek a továbbiakban, akkor nem értem mi a gond?

Nekem is van olyan barát-nőm, akivel össze szoktunk járni, ha a másiknak nincs éppen senkije. Nyilván, ha párkapcsolatban vagyunk, akkor nem sokat beszélünk, de havi egyszer minimum dumálunk, mégha csak telefonon is. Csak mi lefektettük a szabályokat, és így senki nem sértődik meg.

2010. ápr. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a választ te is tudod. Eleve megbeszéltétek, hogy csak érdekből vagytok együtt, jó dugni, mindenki heppi, aztán a többi mellékes, tehát nem jártok.


Innentől kezdve te is kavarhatsz mással, meg ő is kavarhat mással. Ha ez téged zavar, akkor máskor ne menj bele ilyenbe. Nekem mondjuk nem lenne pofám hasonló dologhoz, de hát ti tudjátok.


20f

2010. ápr. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A pasi egyértelműen felejtős :)
2010. ápr. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!