Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hisztis leszek a barátomtól....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztis leszek a barátomtól. Szakítsak vele?

Figyelt kérdés
Van egy barátom már több, mint fél éve, és néha nagyon idegesit, és hisztis leszek tőle. Néha meg nagyon hiányzik, és szükségem lene rá, főleg tanulásban. Mit tegyek?
2007. nov. 11. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
sztem ha a tnaulást említed fő oknak h megtartod az már régen rossz,szóval lehet h jobb lenne ha szakítanál vele.
2007. nov. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
jaj velem ugyanez a helzyet :)nehogy kidobd!ha szereted,akkor hiába idegesít attól még szeretni fogod!én is sokat hisztizek miatta,de attól még csak a paim marad ;-) Hidd el:nevelés kérdése az egész :)Mondd el neki a problémáid!biztosan megváltozik ha szeret!Puszy sok sikert
2007. nov. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Gondold végig milyen is az mikor hiányzik.Barátilag vagy mint pasi?Ami idegesít benne az bizonyos tulajdonsága ami mondjuk egy együtélésnél is idegesíteni fog,vagy csak apróság?Ha szereted akkor beszélj vele arról ami idegesít benne,ha inkább barátik az érzéseid akkor szakíts vele és maradjatok barátok.Mi nők hajlamosak vagyunk összekeverni a mély érzelmeket a felületessel,főleg ha nem akarunk egyedül maradni.Én sokszor elkövettem ezt a hibát,te előzd meg:-).
2007. nov. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!