Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben az ügyben a nőnek vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az ügyben a nőnek vagy a férfinak van igaza?

Figyelt kérdés

A feleség elment a lakhelyétől 40 km-re egy bizonyos üzletbe.

A telefonján lévő navigáció fel akarta vinni jobbra az autópályára, a nő nem ment fel a következő benzinkútnál megállt.

Hívott egy taxin aki mondta hogy 4500 oda vissza elviszi a nőt! A pálya matrica is 3000 ft lett volna, így belement, egyszer vezetett még pályán, de nem mert.

A taxi elvitte, teljesen mentek egyenesen, majd balra, de biztosan nem abban az útírányba ahogy a pályára kellett volna.

A férje kibukott, hogy a nő még ennyire sem képes, ennyire betoji és még fizetett is érte.


2016. márc. 2. 17:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Debrecen Nyíregyháza között szerintem nincs is autópálya, csak a 4-es főút, ahova nem kell matrica.

Én is bizonytalanul vezetek, ...azért mert nem vezetek.

A párod legyen türelmesebb!!! Üljön be melléd, vezetgessetek, ha mentek valahova te vezess, ő pedig TÜRELMESEN segítsen.

Egyeztethettek utat is, hogy hol menj adott helyre.

A telefonos alkalmazást meg át kéne jobban nézni, hogy hogy működik. Szerintem lehet olyat hogy autópályára ne vigyen fel, hanem más rendű utakat mutasson.

A két város egyikében lakom :D de mivel nem vezetgetek és ritkán járok el, nem vagyok benne biztos, de szerintem Debrecen Polgár között olyan a főűt (nem autópálya), hogy ki van emelve, mint egy autópálya. Szerintem jó eséllyel ezzel keverhetted össze és ezért nem mertél felhajtani.

2016. márc. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Mindenképpen a nőt látom hibásnak. Ha már annyira nem ismeri a GPS-t, hogy beállítsa, hogy nem akar autópályán menni, igazán megmézhette volna előre az útvonalat. Ha úgyis megállt a benzinkúton, simán beállíthatott volna egy újat. De legrosszabb esetben is továbbmegy és előbb-utóbb az újratervezés egy olyan útvonalat ajánl fel, ami nem az autópályára viszi fel.


De most tegyük fel, hogy a nő technikai analfabéta. Én megértem hogy nem ment fel az autópályára, csak a taxit nem. Ha már a benzinkúton volt, csak meg tudta volna kérdezni az útvonalat!

2016. márc. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A nő probléma megoldó képessége borzalmas. Konkrétan hülye volt. A férj nem tudom miért hagyja vezetni, ha ennyire bizonytalan. Szerintem mindkettő sáros. Gondolom a férj ismeri a feleségét, tudja milyen. Szóval ha megfelelően kezeli a kezdetektől erre sor se került volna.

Btw pályán a legkönnyebb vezetni.

2016. márc. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!