Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 35 éves férfinak gáz, ha nincs gyereke?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok, a barátom, akivel már 6 éve ismerjük egymást 35 éves. A lényeg, hogy 4 évig együtt voltunk, jött egy hosszabb szünet közöttünk, de újrakezdtük. A kapcsolatunk szerintem minden téren jobb, mint az előzőben. Mindig csak egy gond merül fel, és ez a legnagyobb vita témánk, a gyerek vállalás. Személy szerint nem érzem magam késznek erre. Ez is egy főbb ok volt, ami miatt egyszer szétmentünk. A párom elvileg megérti, hogy még beszeretném fejezni a tanulmányaimat, és esetleg utána házasság, majd csak aztán a gyerek...de ugyanakkor talán át tudom érezni a helyzetét. 35 éves, és nincs gyereke. Lett volna lehetősége rá, de akkoriban meg habzsolta az életet. Szóval valamilyen szinten valahol ő is elrontotta...mindig mondja, hogy csak tőlem szeretne gyereket meg stb...olykor már kellemetlenül érzem magam, hogy mindig csak húzom a témát a fiatalságomra és arra hivatkozva, hogy had éljek még kicsit. Ha annyira velem képzeli el az életét, akkor nyilván vár..mást nem is tehetne, de sajnálom is ugyanott. Szerintetek nagyon gáz, ha nincs még gyereke 35 évesen? Hogy tudnám "kompenzálni"?

2015. dec. 21. 00:27
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
14%
Találós kérdés: ha egy kötelet elvágnak, majd összekötik újra, csomómentes marad? :( Nem gáz, még nincs elkésve vele, de azt érzem, te nem szereted őt igazán.
2015. dec. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Ennyiből szerintem nem lehet ezt leszűrni...én teljes mértékben szeretem őt, én is csak vele tudom elképzelni az életem, és csak őt tudom elképzelni gyermekeim apjaként...csak egyenlőre nem szeretnék gyereket 23 évesen.
2015. dec. 21. 00:34
 3/27 Fish1 ***** válasza:
95%

Nem gáz.

Gyereket csak akkor vállaljatok, ha mindketten késznek érzitek magatokat, máskülönben nem biztos, hogy örömteli lesz. Ha egyáltalán nem szeretnél, akkor mondd el neki, különben arra fog rámenni az egész, hogy ő mondogatja, te meg kibújsz alóla.

A helyedben - ha akarsz gyereket - nem mondanék konkrét időpontot neki, mert ha azt mondod, hogy 2 év múlva, és akkor se érzed magad késznek rá, akkor becsapva fogja érezni magát.

Ha végképp nem tudtok ebben megegyezni, kompromisszumot kötni, akkor szerintem nem egymást keresitek.

2015. dec. 21. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
89%

ne engedd magad zsarolni, még kedveskedő formában sem.


most nem akarsz gyereket - ez jár veled. ne kompenzálj, ne legyen bűntudatod!

biztos vagyok benne, ennél sokkal rosszabbul éreznéd magad, ha csak az ő kedvéért belemennél.

2015. dec. 21. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
15%

úgy teszel, mintha 23évesen fiatal lennél egy gyerekhez...

nem 18 vagy.


ez vicces, kompenzálni?:D:D:D jézusom. vegyél neki kutyát.


én elhagytalak volna. azt akarod, hogy 40évesen legyen gyereke? hagyd, hogy mástól megkaphassa.

tényleg nem szeretheted.


kismama

2015. dec. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
77%

ötös, ezeket komolyan mondod ?



dehogy vállaljon gyereket egy kapcsolat bebiztositása miatt. és hány 23 éves vágyik az anyaságra manapság ? nem sok..

2015. dec. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
91%
és ha ő is sokáig habzsolta az életet, pláne nem várhatja Tőled, hogy ne éld ki magad.
2015. dec. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Lassan 25 éves vagyok és én se akarok gyereket... Ezt nem lehet erőltetni. Vagy vágysz rá vagy nem. Amikor téged választott el kellett fogadnia a kor különbségből eredő esetleges problémákat, köztük ezt is. Másfelől azért átgondolnám azt a kapcsolatot, ami egyszer már véget ért, és másodjára is ilyen erőszakosan nyomatja feléd, hogy idő előtt menj bele valamibe, amit nem akarsz.
2015. dec. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
A gyerekvállalás nagyon fontos téma, akkor vállalj, amikor kész vagy rá, de készülj fel arra, hogy lehet tovább áll, ha nem kapja meg Tőled.
2015. dec. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
én pedig lassan 30, és én sem akarok. ezért is érdekelne az 5-ös válaszoló kommentje bővebben, illetve ha a korát elárulná. kérdező, feltételezem, nem fogsz ilyet tenni, de nehogy már kényszerből szülj gyereket bárkinek is. irtad, hogy ő is kiélte magát, akkor egy szava sem lehet, hogy nem akarod lekötni magad egy életre egy gyerekkel egyelőre. amugy mi a gond azzal, ha 40 körül vagy afölött lesz apa ? egy másik kérdéshez pont azt irtam válasznak, hogy Péterfy Bori , aki mégcsak nem is férfi ugye, 42 évesen lett anya pár éve. ..
2015. dec. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!