Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy ilyen nő ne is álmodjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen nő ne is álmodjon párkapcsolatról? Kiábrándulnál a nőből, akivel alakul a kapcsolatod, ha ilyen vallomással állna eléd? N

Figyelt kérdés

Iszonyú nagy a szabadság igényem, mindig ilyen voltam, nem igénylem a társaságot, akiét mégis, ő különleges hatással kell hogy legyen rám, érte hajlandó lennék változni, de nem egyik napról a másikra. Megnyílni se tudok teljesen. Amúgy is minden szabadidőm leköti a sport, az utazás, kicsit se érdekel, hogy Ő jön-e velem, vagy bárki.

Megszoktam az egyedül létet, ezt a létformát nem tudom feladni hirtelen. Szeretnék gyereket, társat, de vágyom a szabadságra. Nincs esélyem párkapcsolatra?


2016. márc. 3. 09:24
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Társat még akár találhatsz is ilyen hozzáállással, de a gyerekvállalás szerintem nem neked való. Nem kötelező ám mindenkinek szülni. Ha megteszed, onnantól vége annak az életnek amit most élsz.


Csak akkor vállalj gyereket, ha később majd nem vágod az arcába, hogy miatta adtad fel az életed.

2016. márc. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!