Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ghghg kérdése:

Mit tegyek legközelebb?

Figyelt kérdés

Ha valaki öngyilkossággal fenyegetőzik?

Azt mondja kimegy a sínre és hallom is a telefonban hogy az utcán van. Ilyen esetben rendőrséget kell hívni?

De nem tudnék pontos helyet mondani,de kis községről van szó,meg lehet találni az illetőt.

Nem először csinálja ezt,eddig sikerült lebeszélnem de nehezen. Legközelebb inkább segítséget hívnék.

Ha a rendőröknek azt mondom hogy xy öngyilkor akar lenni ebben és ebben a községben,megkeresik?


2016. márc. 3. 10:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben keményen megmondanám neki hogy ezt itt be lehet fejezni. Az exem nekem is hasonlóan viselkedett mikor szakítottam vele. Igyekeztem a lehető legnormálisabban lezavarni az egészet nem vesztünk össze nem bántott csak szimplán nem tettünk eleget a kapcsolatért kihűlt a dolog szerettem volna ha ezt ő is belátja. Hetekig zaklatott először csak hogy neki könnyebb úgy ha barátok maradunk aztán a vége felé jött olyan kérdésekkel hogy szerintem mit csináljon előbb nyeljen be egy doboz nyugtatót és utána igyon ré egy üveg vodkát vagy fordítva. Na ott elpattant az utolsó idegszálam is amivel el bírtam ezt viselni és közöltem vele hogy mostantól hagyjon békén és ha emiatt képes volna ilyet művelni hát meg is érdemli. Hidd el, ha valaki öngyilkossággal fenyegetőzik akár komolyan gondolja akár nem annak nincs minden rendben a fejével én még most menekülnék amíg lehet mert ezt később is eljátszhatja és lehet akkor még nehezebb lesz.
2016. márc. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Valószínűleg "csak" próbál zsarolni, ami gusztustalan dolog, és tényleg szakítóok szerintem is. Ha viszont egy kicsit is komolyan gondolja, akkor súlyos mentális probléma, amit kezeltetni kell.

Azt nem tudom, a rendőrség beavatkozik-e, de nem hiszem. Ami biztos: azonos háztartásban élő családtag kérésére kimegy a háziorvos (ha az illető magától nem akar orvoshoz menni), megvizsgálja, és ha szükségesnek látja, akkor beutalja kórházba. Ez esetben még akkor is elviszi a mentő, ha ő nem akarja, szükség esetén rendőrt hívnak.

Szóval annyit tudsz tenni, hogy feltárod a helyzetet a családtagok előtt, részletesen mondd el, hányszor történt ilyen eset. Onnantól kezdve ők léphetnek, ha akarnak.

2016. márc. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!