Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha megkérdezi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha megkérdezi, hogy ha legközelebb találkozunk, akkor szeretkezünk-e, akkor csak ARRA kellek neki?

Figyelt kérdés

Nem sok ideje vagyunk még együtt, sőt távkapcsolat is emellé... Oké, a hormonok mindkettőnkben dùlnak, de nem tudom a választ...

Ő 18 éves fiù, én 16 éves lány.

Szerintetek csak a szexuális vágyai kielégítésére vagyok elegendő?

(Volt már 2 éves kapcsolata, de szex nem volt.)


2013. jún. 26. 00:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy még egy vacsora elkészítéséhez is kellesz neki. Problem?
2013. jún. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

csak tisztán akar látni:))

ja!

2013. jún. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nemrég óta vagytok együtt és biztos sem vagy abban, hogy lekéne feküdnöd vele, akkor ne tedd! Ez ilyen egyszerű. Mondd el neki, hogy majd lesz szex, ha te is úgy érzed, addig nem, kész. Pláne ne akarja így előre beszervezni, hogy ekkor és ekkor lesz, mert ez borzasztó!
2013. jún. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül jelenti azt, hogy csak ki akar használni. Az is lehet, hogy csak vágyik rád, és ezt nem fél kifejezni. Egyébként egy normális kapcsolatban nem igazán van olyan, hogy túl korán, nem hiszem, hogy mindennek időkeretet kellene adni. Egyébként is, ez szubjektív, kinek mi számít elég időnek. Mindenképpen a saját "szívedre" kell hallgatnod, ha TE úgy érzed, hogy még nincs itt az ideje, akkor valóban nem fejlődött még ki a kapcsolatotok.
2013. jún. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én még nem tartom elérkezettnek a pillanatot, így nem fogok neki engedni. De most talán kezdem úgy látni, hogy nem csak a szex kell neki. :)
2013. jún. 26. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!