Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30-as pár,8 éves kapcsolat....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as pár,8 éves kapcsolat. Mennyi szex lenne az ideális?

Figyelt kérdés
Egyre inkább az az érzésem, nálunk már semmit nem jelent. Még azt se mondhatnám, hogy időhiány miatt. Egyszerűen csak mintha az igény kezdene megszűnni, és főként párom részéről. Már egyáltalán nem kezdeményez. Na jó, olyan 1,5 hetente egyszer kb. Ha én próbálkoznék, gyorsan lepattint, hogy most ne, de holnap bepótoljuk. Így már kedvem sincs kezdeményezni, mert minek. Leginkább máshol jár az agya. Itt apróságokra gondolok. A lényeg, hogy nem igazán kapcsol már át "szexüzemmódba". Nem értem. Nincs senkije, ezt tudom róla. Gyerekünk sincs. 30L
2016. márc. 3. 10:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy ideális. Mindenkinél más, ez a két félen múlik!


Beszéltél már erről a pároddal? Amúgy a kapcsolatotokkal minden rendben van?

2016. márc. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen, egyébként rendben van. Éppen tegnap mondtam neki, kicsit olyan, mintha már csak lakótársak lennék, olyan ritkán szexelünk. Azt mondta, igen, tudja ő is... Mondjuk ha őszinte akarnék lenni, soha nem voltam az a nagy étvágyú, de megszoktam, hogy ő azért heti 2-3 alkalommal jön és akarja. Most meg eltelik 1 hét és semmi. Mert valamin kattog, valami eszébe jut, vagy csak szimplán pont fáradt. És akkor én meg olvasom gyakorin, hogy mások 1-2 naponta (!) együtt vannak...
2016. márc. 3. 10:47
 3/17 anonim ***** válasza:

Ne a gyakorit vedd alapul, az már régen rossz!!!


A ti igényeitekhez mérd, ne a másikéhoz!


Lehet,hogy egy kicsit elhidegültetek e téren, turbózzátok fel a szexuális életeteket egy kicsit. :)

2016. márc. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Amennyi jól esik. Nincs megszabva. Van akinek heti 2-3 is Sok van akinek napi 4 kevés.

Az én párom fiatalabb sokkal mégis ilyen, ha fáradtak vagy nincsenek Jelen felesleges próbálkozni. Mond meg neki,hogy rosszul esik, nem érzed magad vonzónak és tegyen valamit az ügy érdekében mielõtt bajok lennének.

2016. márc. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

"olvasom gyakorin, hogy mások 1-2 naponta (!) együtt vannak."


Üzleti topikban azt olvasod, hogy a többség 500e-1 milliót keres. Biztos úgy is van.


Ezotéria alatt meg az olvasod, hogy léteznek szellemek... biztos úgy is van.


Gyk-t felejtsd el mint információszerző oldal, végképp ne vedd komolyan és ne az itt leírtakból indulj ki!

2016. márc. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek a heti 1 még nem akkora tragédia, ha annyi az igény? Mondjuk mindig úgy vallottam, inkább minőség, mint mennyiség...
2016. márc. 3. 10:53
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Amennyire nektek igényetek van, az a lényeg, hogy az igényeitek egyezzenek meg. Viszont ha nem egyeznek az igények, azt beszéljétek meg.
2016. márc. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Igazából nekem megfelel. Csak olyan furcsa, hogy ennyire ritka lett. Gondoltam, megkérdezem kinek mi a véleménye. Azért mégse negyvenes pár vagyunk 2 gyerekkel, ahol még talán érthetőbb is lenn, mint így... :/
2016. márc. 3. 10:59
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Ott valami gond van, ha a harmincas palinak nem kell még egyszer sem egy héten a punci!
2016. márc. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Szia szerintem ez mindenkinél egyéni, a lényeg hogy az igények megegyezzenek..

Vedd figyelembe azt is hogy itt sokkan ferdítenek, szeretnek nagyot mondan...

Mi is 30as pár vagyunk, 12éve együtt...egészen a gyerek fogantatásig el sem tudtam képzelni hogy ki lehet bírni 2nappnál tovább szex nélkül :) majd veszélyeztetett terhes lettem 7 hónap teljes eltiltás ráadásul ebből 4kórházban...megszülettt szépen vissza állt a dolpg egészen másfél éves koráig, most olyan hullál vagyunk estére mire lefektetjük hogy tényleg az alvást választjuk helyette, de mindketten...így het 2x 3x.vagyunk csak együtt. Ebből azt akartam kihozni hogy szinte havonta változhat a helyzet, függ adtól ápp milyenek a körülmények stb...

2016. márc. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!