Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30-as pár,8 éves kapcsolat....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as pár,8 éves kapcsolat. Mennyi szex lenne az ideális?

Figyelt kérdés
Egyre inkább az az érzésem, nálunk már semmit nem jelent. Még azt se mondhatnám, hogy időhiány miatt. Egyszerűen csak mintha az igény kezdene megszűnni, és főként párom részéről. Már egyáltalán nem kezdeményez. Na jó, olyan 1,5 hetente egyszer kb. Ha én próbálkoznék, gyorsan lepattint, hogy most ne, de holnap bepótoljuk. Így már kedvem sincs kezdeményezni, mert minek. Leginkább máshol jár az agya. Itt apróságokra gondolok. A lényeg, hogy nem igazán kapcsol már át "szexüzemmódba". Nem értem. Nincs senkije, ezt tudom róla. Gyerekünk sincs. 30L
2016. márc. 3. 10:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

Ha 20s pár lennétek akkor sem lenne szex ennyi idő után.


A 40es pár két gyerekkel meg elég sértő ilyen

kontextusban :)

2016. márc. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Próbáld meg kicsit feldobni a dolgot, pl szerezz be valami szexi cuccot, és várd egyik este vacsival, borral, majd zárd az estét az "új szerzemény" villantásával :P

Szerintem nem fog ellenállni, és esetleg rádöbben ő is, hogy valamit változtatnotok kéne :)

2016. márc. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
A szexi ruházat meg különböző romantikus kellékek még egy kapcsolatot sem húztak ki a kátyúból, már csak azért sem mert ezek 1 1 este kellékei lehetnek, de hosszútávon unalmas és tarthatatlan.
2016. márc. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mi az hogy ideális? Szerinted ezt a Pista vagy a doktornéni meg tudja mondani? Mindenkinek annyi a normális és ideális, amennyit szeretne. Ha napi 1x..akkor annyi. Ha 3 havi 1x, akkor meg annyi. Itt a probléma csak abban áll, hogy neked többre lenne igényed, mint a párodnak....
2016. márc. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
12-es vagyok, 13-masnak írom: nem azt mondtam, hogy ez fogja kihúzni a kapcsolatukat a kátyúból. Ott van az utolsó mondatomban, hogy ez igazából csak figyelemfelhívás céljára szolgál, és segít rádöbbenni a fiúnak is, hogy milyen jó is lehetne, csak egy kicsit tenni kéne érte.. :)
2016. márc. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

Talán csak elkényelmesedtetek egy kicsit. Nem tragédia, ha felismeritek, hogy ez egy probléma, amit meg kell oldani, és nem a szőnyeg alá söpritek addig amíg már késő lesz. Beszéljétek meg.


Mi csak 6 éve vagyunk együtt a férjemmel, de szánunk időt egymásra akkor is, ha fáradtak vagyunk. Átlagosan heti 5x vagyunk együtt, de van hogy egyik héten csak 3, a másik héten meg akár minden nap. Változó. De soha nem telik el úgy hét, hogy egyáltalán nem érünk egymáshoz. Én még nem is annyira, de a férjem azért elfárad a munkájában, napi 12-néha 10 órát talpon van, mégis van rá igénye.

Ilyen formában a fáradtság csak kifogás. Más lehet a baj. Inkább az érzelmek terén változhattak meg a dolgok köztetek. Ha meg apróságokon agyal, tereld el a figyelmét, csábítsd el, de a legfontosabb az, hogy beszélgessetek róla. Ahhoz, hogy változás történjen neki is részt kell vennie, neki is akarnia kell.

2016. márc. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%

Lassan ötvenes pár vagyunk, két nagykorú gyerekkel - de még mindig naponta (legrosszabb esetben 2-3 naponta)...

Bírom az ilyen "nincs senkije, ezt tudom" típusú dumákat... Mégis, honnan tudnád? Amíg nem bukik le, nem fogod tudni, nyugodj meg! Ha meg ügyes, ahogy eddig is, sose fog lebukni. Naív vagy...

Sajnállak...

2016. márc. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!