Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátként szeret, de sexuálisa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátként szeret, de sexuálisan nem vonzódik hozzám, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hali!A történet hogy van egy csaj akit már több éve ismerek,mivel megismerkedésünkkor ugy kezdtük a dolgot hogy mindketten csak barátságot akartunk,( tönkre ment kapcsolataink kiheverése miatt) erre is összpontosítottunk,be kerültem a barát zónába, annyi időt töltöttünk együtt beszélgetésekkel,közös programokkal hogy közel kerültünk egymáshoz,érzelmileg,

minden olyan mintha egy pár lennénk,mintha járnánk,időközben elkezdtem hozzá sexuálisan is vonzódni,de ha ezzel előjövök,távolságot tart,kerüli a témát,és engem is,érzelmileg annyira oda van értem, kezemet fogja, nyakamba borulva megölel,igényli a közelségemet,de ha sexről van szó megváltozik,ugy érzem barátként néz rám és nem férfiként.Párkapcsolataiban ugyérzem csak a sex miatt kötödik a pasikhoz,érzelmileg nem,mivel mindig az én vállamon sirja ki a átélt csalódásokat. Közöttünk szinte teljes az egyetértés,érzelmi téren, csak a sexualitás problémás,Határozottabban kellene kezdeményeznem?Barát helyett férfiként viselkedni?



2016. márc. 3. 20:01
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Belecsúsztam rendesen a skatulyába, ez tény,ha úgy nézzük ez valóban lúzerség,, ezt a gödröt magamnak ástam,de kimászok belőle, :)
2016. márc. 3. 20:55
 12/17 anonim ***** válasza:

Sok sikert! :)


De nagyon nehéz lesz, és azt javaslom, hogy készülj fel lelkileg arra, hogy lehet, hogy nem sikerül.

2016. márc. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Lelkileg edzett vagyok már ugyhogy nem lessz gond :) Kösz a biztatást! Egy két üveg sör meg pár feles és nincs az a gond ami meg nem oldódna! :))))
2016. márc. 3. 21:05
 14/17 anonim ***** válasza:

"azóta kuszálódnak igy a dolgok! Szóval akkor reménytelen!?"


az mit jelent, hogy kuszálódnak a dolgok?


Ha nincs csók vagy szex akkor nincs kuszálódás de mondjuk a kézfogás mocskos egy húzás a nő részéről már elnézést mert mit ugrat be egy olyan palit akitől nem akar semmit ha odakerül a sor?

A kézfogás egy intim dolog nem fogdossuk egymás kezét hacsaknem alakul ki vonzalom


Reménytelennek meg akkor reménytelen ha a nőre rástartolsz és ő jól láthatóan vagy nem vesz tudomást a dologról több konkrét próbálkozás után sem vagy visszutasit és jön a szokásos hülye női szöveg, hogy: "maradjunk barátok"

Hagyni kell a francba a belebonyolódást ha nem reagál vagy visszautasit

2016. márc. 4. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
számára kezdettől fogva te csak barát voltál, ezt szokta meg
2016. márc. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
#14. Azt hogy"Maradjunk csak barátok" furcsa mód eddig még sohasem mondta,még csak azt sem hogy" Nem vagy az esetem",viszont mikor elé álltam és többről beszéltem neki,annyit mondott " Nem vagyok beléd szerelmes",ezt is olyan hangsúllyal hogy rögtön gyanum támadt mintha nem ez lenne az igazság s csak ezzel akarja kerülni ezt a témát,volt mikor elmondása szerint gondolkodóba esett járjon e velem,de elbizonytalanodott a válaszban,a napokban ismét megemlítette ezt hozzátéve hogy lehet velem kellett volna járnia és jobban járt volna ha engem választ mint azokat a pasikat akikkel kapcsolata volt ismeretségünk alatt.Teljesen felkavar és összezavar viselkedésével,úgy ölel olyan szorosan mintha el sem akarna ölelni,hosszú perceken át,és kezemet is szorosan fogja még az ujjait is összekulcsolja az enyémmel!Gyakran hagyatkozom a megérzéseimre a hétköznapok során,s most azt sugja ez a lány bizonytalan magában,és érzéseiben.
2016. márc. 4. 11:09
 17/17 anonim ***** válasza:

14 vagyok


Ha ilyen variálós és zavaros az egész akkor inkább a "hagyjuk rá" témakör felé húzz mintsem reménykedj bármiben is


Ez a nő nem is tudja mit akar, össze van zavarodva

Fene tudja, hogy a nők komolyan gondolják e azt, ha szorosan összeölelkeznek valakivel és egymásba kulcsolják a kezüket azt a férfi sima barátságként fogja fel?


A legjobb lenne ha az ilyen lányok homokosokkal barátkoznának azokat aztán lehetne ölelgetniük gond nélkül


Véleményem szerint ha nagyon zavaros a dolog meg bizonytalan akkor hagyd rá és mondd meg neki, hogy ne fogja a kezed mert ez intimitást jelent

Attól még lehettek jóban ha nem fogja a kezed

2016. márc. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!