Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet hosszútávon egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet hosszútávon egy párkapcsolat, úgy ha sok mindenben külömbözünk?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretjük egymást, a jövőről alkotott képünk is megegyezik, és hogy valóra váljon mindketten rengeteget dolgozunk. Viszont sok mindenben külömbözünk. Én sajnos kupis vagyok, ő rendszerető. Ő szabadidejében ki se mozdulna a lakásból, én viszont még munka után is kicsattanok az energiától, szeretek futni, biciklizni, sétálni a közeli erdőben. A szexuális igényeink is eltérnek. Neki elég kb. heti egyszer, én meg minden nap órákig tudnám csinálni. Nem szoktunk vitatkozni, mindig tudunk kompromisszumokat kötni. Viszont rossz érzés, hogy pl. mikor elrángatom sétálni, akkor morog, végül beleegyezik de látom hogy haza menne, ha megkérdezem jól érzi-e magát, azt mondja hogy igen, mert szeret, de amúgy szívesebben lenne otthon. Én pedig akkor vagyok így ha otthon vagyunk, folyamatosan mehetnékem van, de nagyon szeretem szóval szívesen megnézek vele egy filmet. Viszont félek, hogy egy nap a fejemhez vágja hogy nem bír velem tempót tartani, úgyhogy menjek ahová akarok őt meg hagyjam békén, és így szép lassan, már nem lesz semmi közös bennünk és eltávolodunk. Vagy szerintetek megfelelő kompromisszumokkal sokáig működhet a kapcsolatunk? (2 éve vagyunk együtt)

23/L


2016. márc. 6. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem. Evek multan (5-7+ ugye ertem) nem fog mukodni. Neki mar most nincs igenye a szexre, plane mar mikor "unalmas" lesz a tested neki (nem tudom ezt szebben irni, csak ugy ertem hogy evek multan tenni kell a varazsert amit heti eggyel eleg nehez kivitelezni), nem fog akarni meg tobbet. Ez frusztraciohoz fog vezetni mindket reszrol. Nekem mar most is az lenne. Es egyedul ez kepes tonkre fog tenni mindent, hat meg a tobbi.
2016. márc. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb lenne inkább keresni egy hozzád illő partnert, akivel hosszútávon is boldog lehetnél. A különbözőség sokszor színt visz egy kapcsolatba, de ami nálatok van, már nem ilyen. Nálatok ez feszültséget, boldogtalanságot generál, hisz valakinek mindig olyat kell tennie, amihez nincs kedve.
2016. márc. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Mar most eltavolodtatok mar egymastol.

Be kell latni,hogy ennek lottek. Keress mast aki energikusabb es tudja a tempot tartani veled.

2016. márc. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!