Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miről beszélgessek vele első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszélgessek vele első randin? Mit tegyek hogy tuti sikerem legyen?

Figyelt kérdés
Hétvégén találkozok egy lánnyal.Eddig csak msnen beszéltünk(1hetet).Félek nem jövök be neki.Tudni kell,hogy ő nagyon bulizós csaj(disco).De nekem tetszik.Azonban én nem vagyok vmi sok önbizalommal megáldva.Miről beszélgessek vele?Mert az a gondom, hogy már szinte mindent tok róla,mert minden nap beszéltünk msnen.Vannak ilyen konkrét sablonok amiket fel lehet dobni ha nincs miről beszélni.Muszáj, hogy jó benyomást tegyek, mert mondta hogy sokan hajtanak rá, de különösen egy.
2010. ápr. 1. 23:28
 1/8 anonim ***** válasza:
nem kel para hogy mit mondasz mert az rotja el majd jön magétol hidd el...
2010. ápr. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mindegy mit mondasz, csak a végére ne felejtsd el mondani hogy kettőspontdé. egyébként viccet félretéve, elég szomorú hogy ezt kérdezned kell, hány éves vagy?
2010. ápr. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

haha nagyon vicces.

Ilyenek nem kellenek...

2010. ápr. 1. 23:32
 4/8 anonim ***** válasza:
23.30as vagyok, tényleg nem ilyenek kellenek neked hanem élettapsztalat, és azt nem az internet előtt leled meg. gondolkodj már kicsit, most itt kapsz tippeket hogy miket mondj neki, erre mint egy verset felépíted az egészet és mikor egy kérdésnél fordul a kocka elfelejted a "versed". ember msnen ment akkor élőben is kéne, de ha mégse akkor vigyetek laptopot
2010. ápr. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Képzeld én nem szoktam msnezni, se sokat gépezni.Csak nem vagyok az a csajozós típus.És ezért kértem némi segítséget, mert tényleg nem akarom elszúrni.
2010. ápr. 1. 23:48
 6/8 anonim ***** válasza:

Eddig csak msnen beszéltünk(1hetet). Mert az a gondom, hogy már szinte mindent tok róla,mert minden nap beszéltünk msnen.


ebből úgy jön le hogy szoktál msnezni elég rendesen. ha ezt a csajnak is így adod elő, ennyire összekeveredve akkor nem fog összejönni semmi, amúgy ha tipp kell. mond neki: szép időnk van... szpj le szépségem

2010. ápr. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne parázz, én is paráztam az első randinál, de semmi értelme nincsen, ezt könnyű mondani, mert úgy is fogsz parázni :) De lehet hogy majd arabyosnak tart, v bejössz neki, szal próbálj meg normálisan viselkedni és kész ;)

15/F

2010. ápr. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*aranyosnak
2010. ápr. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!