Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért beszél állandóan az exéről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért beszél állandóan az exéről?

Figyelt kérdés

Nagyon jó embernek tarja a mai napig, ezértsokszor felhozza. De engem ezzel annyira bánt. Mondtam neki h kerülje ezt a témát. Konkrétan láttam ahogy belül összetörik,azóta nagyon csendes. Szerintetek sincs még túl az exén?

28F és 22 L



2016. márc. 7. 00:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet csak pótlék vagy a számára, abból amit leírtál kicsit ez jön le.
2016. márc. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs túl rajta. Francnak kell az exéről beszélnie neked. Mégis ennek mi értelme van szerinted?
2016. márc. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vagy csak nagy hatással volt a jellem fejlődésére emiatt sokmindenről ő jut eszébe...
2016. márc. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 PearlDiver ***** válasza:

Nyilván nincs még rajta túl.

De ez nem azt jelenti, hogy veled ne lehetne boldog, ha egy kicsit türelmes vagy. Mondjuk ha hónapok múlva is ugyanaz a nóta, az már engem is irritálna...

2016. márc. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 omba ***** válasza:

Elég egyértelmű, abban is mernék fogadni, hogy az exe szakított, nem ő.

De akárhogy is van: elég tapintatlan is... legalább próbálna úgy tenni, mintha téged szeretne, bár a fene tudja.

2016. márc. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%

Biztos sok emléke fűződik hozzá.

Ahogy szaporodnak a veled közösek, úgy lesz az ilyesmiből egyre kevesebb.

2016. márc. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Francot! Ha én egy nővel járok, akkor nem a volt barátnőm közös emlékei fognak eszembe jutni, nem is beszélek róla, hacsak nem hiányzik, de akkor meg a jelenlegi nem felel meg. Menjen vissza az exéhez és akkor nem kell róla beszélni. Egyáltalán miért a volt nőm dolgai jutnának eszembe? Szexelek a csajjal és akkor a volt nőm dolgai jutnak eszembe? Milyen már? Gáz.
2016. márc. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%

Kizárt. Én is voltam együtt ilyen pasival... pontosan a második randiig. Mikor már ott is csak az exéről - de minden 3. mondatban - beszélt, akkor felálltam, és hazajöttem.

Ő nem értette, mi bajom, miután elmondtam, fogadkozott, hogy így-úgy, de gyorsan lezártam a témát.

2016. márc. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!