Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem túl magam ezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam ezen a nagyon ciki dolgon? 21/L

Figyelt kérdés
Együtt aludtam a párommal és olyan hajnal táján arra ébredtem fel, hogy egy jó nagyot szellentettem. De tényleg annyira hangos volt, hogy felkeltem rá. Már ezt is nagyon cikinek éreztem, de aztán perifériából megláttam, hogy valami világít, a párom nyomkodta a telefonját (koránkelő típus). Szóval tuti ébren volt. Én inkább tovább tettettem az alvást. Utána nap közben igazából nem szólt semmit, meg nem nevetett vagy ilyesmi, de nekem ez mégis nagyon ciki.
2016. márc. 7. 09:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne túltenned magad ezen ?


Emberek vagyunk, ez természetes dolog.

2016. márc. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Terj efolott napirendre,ez masokkal is megeshet...inkabb ne is hozd fel
2016. márc. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
semmit, sz*rd le :D
2016. márc. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezen ne parázz... alvás közben hát igazán mit tehetnél ellene?
2016. márc. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Lol :D
2016. márc. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ne törődj vele, emberek vagyunk.
2016. márc. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Egy ido utan ugy is termeszetes lesz.
2016. márc. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Noren1989 ***** válasza:
64%

Nyugi, magában akkorát röhögött, mint annak a rendje. Ne aggódj emiatt, felesleges.

26/F

2016. márc. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Eric Griffin ***** válasza:
84%
Még jó, hogy ő épp nem rágyújtott közbe
2016. márc. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ne bonyolítsd meg az életedet azzal, hogy ilyen semmiségek miatt aggódsz. Mindenki fingik, ő is, te is, én is. Ha legközelebb előordul, nevessetek egy jót rajta, és ha gondolod, említsd meg neki, hogy először hogy elszégyellted magad ezért, pedig nyilván nem kell.
2016. márc. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!