Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon ciki, és nem tudom mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki, és nem tudom mit tegyek. Le akarok koptatni egy lányt de szeretném ha tanítana. Hogy tegyem? Bővebben lent

Figyelt kérdés
8.-as fiú vagyok, angolból nagyon roszul állok míg a többi év végi jegyem 4-5. De angolból kétesre állok szóval össze kéne szednem magam hogy meg kapjam a jobb jegyet. És van egy bűn ronda lány, aki nem csak szerelmes belém már 2 éve hanem 5ös angolból. És apa rám parancsolt és nem mondhatok nemet, azt mondta hogy ebben a két hétben minden képp tanuljak vele mert ha a rosszabik jegyet kapom meg akkor sok mindentől eltilt. És hogy a francba koptassam le úgy hogy ne haragudjon meg rám és tanítson is.Tudja hogy van barátnőm, jah és ő bevallota hogy nagyon szívesen szexelne velem. Mit tegyek? :'(
2010. máj. 24. 20:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Mondd meg apádnak, ha még 2 hetet összezárva leszel a lánnyal, megerőszakol Téged. :D
2010. máj. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
53%

Szerintem keress egy hivatásos angol tanár. Az csak jobban tudna tanítani és a csajjal sem kellene vesződnöd, vagy ne adj isten tanulj magadtól is.

Minden jót!

19/l

2010. máj. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
5%
kitalálták már a zacskót, onnantól fogva meg lyuk-lyuk :D
2010. máj. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mondd meg apádnak, hogy NEM tanulsz a csajjal. Te is tönkremész tőle, meg ő is. Kérj inkább korrepetálást a tanárodtól. A szüleidnek is nagy logikája lehet, már ne haragudj... másokat meg ne a külsőről ítélj meg.
2010. máj. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
sajnos az angoltanárom utál a töbiek roszak angolból és a közelben nincs jó angol tudású ember
2010. máj. 24. 20:42
 6/12 anonim ***** válasza:
Sürgőssen keress valaki mást, aki tanithat és lehetőleg nem szerelmes beléd! És mond meg apudnak, hogy találtál jobbat, aki megtanit, igy a csajnak is megmondhatod az igazat őszintén és nem tartozol neki semmivel!
2010. máj. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mégis mihez hasonlóan ronda szegény?
2010. máj. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

csak nem tudom kit keressek:( hogy hogy néz ki?

Patanásos kövér alacsony kb 160 cm kb 70 kg és hülye mint a seggem nagy az orra.

2010. máj. 24. 21:07
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem egyszerű :) Kicsit lehet unalmas mikor keményen játszol: "Édi vagy meg minden, csak tudod nekem az ilyen meg ilyen dobogtatja meg a pici szívemet" :D Főleg mikor "mint például XY is" :)
2010. máj. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mondd meg a lánynak, hogy nem az eseted. 2 hetet meg kibírsz mellette, ha tényleg számít a jegyed. Egyébként meg, senkit sem szabad a külseje miatt kritizálni. Erről például leszokhatnál, mert primitív dolog. :D Üdv
2010. máj. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!