Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, amit nem tudnátok tolerálni a párotokkal szemben?

Figyelt kérdés
2016. márc. 7. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha az ágyba szarna rendszeresen. :)


Egyébként arra gondolsz, hogy mit nem tudnék megbocsátani?

2016. márc. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Nehezen tolerálom hogy elég makacs, sose hallgat rám és szeret önálló lenni. De ez nem szakító ok.


Akkor szakítanék ha megcsalna vagy valamiben nagyot hazudna.

2016. márc. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Dohányzás, drogozás, igénytelenség krónikus szinten, bunkó-lekezelő viselkedés, hisztis-gyerekes kifakadás, durva féltékenység. Ezeket semmiképp. Sok más is tudna bosszantani de ezek nálam instant szakító tényezők.

24L

2016. márc. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megcsalást egyáltalán nem tudnék tolerálni, valamint azt sem ha a szexuális igényeink nem egyeznének. Konkrétan azt, ha ő ritkábban kívánná a szexet, mint én. Ezen felül még az, ha fontos kérdésekben nem értünk egyet, éretlen a viselkedése, nincs közös jövőképünk, tehát magyarán szólva nem egyezik a személyiségünk.

20/l

2016. márc. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nálam az egyik ok ami miatt az exemmel szakítottam, hogy nem kívánta a szexet annyiszor mint én

nyilván tolerálja az ember egy ideig, de igenis fontos ez egy kapcsolatban

(nem ez volt az egyetlen indok, de ez is közrejátszott a szakításunkban)

18/L

2016. márc. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!