Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 35 évesen már fél, hogy kifut...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 évesen már fél, hogy kifut az időből?

Figyelt kérdés
A párom 35 éves, én 22 vagyok. Fél éve vagyunk együtt, és nagyon jól megvagyunk. Neki már van saját lakása, mindene megvan, én még a szüleimmel lakok. Viszont az utóbbi egy hónapban folyton nyaggat, hogy költözzek oda hozzá, feleségül akar venni és gyereket akar. Eddig én is erre vágytam, saját életre, de most, hogy itt a lehetőség mégsem akarom annyira, meg korainak is találom. Gyerek témára már nagyon rá van pörögve.

2016. márc. 8. 12:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
Pont ez a gond a nagy korkülönbséggel. Ilyenkor mindkét fél mást akar. Jobb az, ha korban hasonlóval ismerkedik az ember. Mondjuk nekem 2 évvel idősebb a barátnőm, de szerintem ez rendben van. Olyan mintha egymásnak lettünk volna teremtve. Ő 91-es születésű, én 93-as.
2016. márc. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, félhet, hogy kifut az időből. Lelkileg. Fizikailag nyilván nincs olyan problémája, mint a nőknek.
2016. márc. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

1: Ezzel nem lehet általánosítani. Mi elég jól megvagyunk a feleségemmel.


33/F, 24/N, eddig 2 gyermek és három éve vagyunk együtt

2016. márc. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Egy 35 éves férfi nem futhat ki az időből. Még 50 éves korában is képes lehet a gyermeknemzésre. Az már inkább probléma, hogy minél később lesz neki, annál kevesebb ideig lehet az apja. Ha te mondjuk 30 előtt nem szívesen szülnél, adj hozzá 9 évet a mostani életkorához. Mire negyedikes lesz a gyerek (az igazán kisgyerek még ) és bírni kéne a tempót, ő 54 , nem lesz természetes a mosolya, mikor a kalandparkba lóg a hevederről vagy lenyom egy focimeccset a gyerekkel. Míg te épp elkerülted a 40-t.
2016. márc. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Bocsánat : kalandparkban
2016. márc. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, ez a helyzet nagyon gyakori: sajnos a 30 feletti srácok azonnal össze akarnak tapsolni mindent, csak azért, hogy az Ő tekintélye nőjjön és dicsekedni tudjon veled, a gyerekkel a rokonok, haverok előtt.

Egy házasságban a Te érdekeidnek, boldogságodnak is érvényesülnie kell, ne csak egy Bábu, Eszköz legyél neki. Házasság előtt pedig mindenképpen beszéljétek meg, hogy a Te Neved is legyen a lakásán, ellenkező esetben egyáltalán nem fog téged védeni semmilyen civil vagy családi törvény, ha gond lesz!

A 30-as rohanós srácok azért választanak éppen 18-23 év közöttieket, mert azok még relatív nem ismerik a családtörvényeket és bármit meg lehet velük csinálni. Utána lehet olvasni az interneten bármikor.

Ha egy kicsit szürke, amit írtam, akkor is legalább azon gondolkodj el, hogy Neked mi a jó, mik a terveid a köv. 5 évre, ezeket összegezd + ismerd meg jól a srác anyját!

2016. márc. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%
megértem, én szeretnék nagyapa is lenni, tehát gyereket legkésőbb 30 éves koromra szeretnék már
2016. márc. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
40%

"1: Ezzel nem lehet általánosítani. Mi elég jól megvagyunk a feleségemmel.


33/F, 24/N, eddig 2 gyermek és három éve vagyunk együtt"


3 év alatt 2 gyerek??? Az meg hogy?? Mondjuk 3 év után még nem pattognék,hogy milyen f,,sza kapcsolatban élek,hisz csak 3 év és nem 10...

2016. márc. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"A 30-as rohanós srácok azért választanak éppen 18-23 év közöttieket, mert azok még relatív nem ismerik a családtörvényeket és bármit meg lehet velük csinálni."


Milyen családtörvényt kéne ismerni???

2016. márc. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ha a házasság előtt megvolt a fickónak a lakása,akkor az.mindig is különvagyon marad! Nincs az az épeszű ember,aki a különvagyoni lakása felét csak úgy ráíratná a másikra,mert házasok lettek...neked is olvasgatni kellene azokat a "családtörvényeket"!

Családjogi törvény esetleg,de az már nem hatályos, most inkább Ptk.ban keresendő a IV.könyv

2016. márc. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!