Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 35 évesen már fél, hogy kifut...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 évesen már fél, hogy kifut az időből?

Figyelt kérdés
A párom 35 éves, én 22 vagyok. Fél éve vagyunk együtt, és nagyon jól megvagyunk. Neki már van saját lakása, mindene megvan, én még a szüleimmel lakok. Viszont az utóbbi egy hónapban folyton nyaggat, hogy költözzek oda hozzá, feleségül akar venni és gyereket akar. Eddig én is erre vágytam, saját életre, de most, hogy itt a lehetőség mégsem akarom annyira, meg korainak is találom. Gyerek témára már nagyon rá van pörögve.

2016. márc. 8. 12:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

8:


Nagyszüleiddel, dédszüleiddel vagy szüleiddel mi a helyzet? Ez a 7 pár hány év együttlét után vállalt gyereket?

2016. márc. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ahogy elolvastam ezt a néhány választ, úgy éreztem, mintha átmentek volna rajtam egy buldózerrel.

Szerintem minden embernél más korban jön el az érzés, hogy igen gyereket szeretnék. Ha megtalálja azt az illetőt, akivel el tudja képzelni a családalapítást és szeretne gyereket, akkor miért ne? Örüljünk, hogy van még olyan férfi, aki 35 évesen nem a szüleivel lakik, hanem saját lakása van és nem hiszem hogy emiatt családjogi törvények ismeretére van szükség de sürgősen. Ennek ez lenne a menete. A férfi megteremtette a hátteret, megtalálta a számára megfelelő nőt és családot szeretne alapítani. Innentől fogva már csak az a kérdés, hogy a párja is szeretne-e gyereket akkor vagy csak később és ő is a párjában látja a megfelelő társat, vagy nem.

Ha nem, akkor meg kell mondani hogy nem akar vagy még nem akar vagy tőle nem akar vagy fél év után még nem tudja eldönteni, hogy tőle akar-e. Ezután mindenki el tudja dönteni, hogyan tovább.

2016. márc. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Látszik, hogy fogalmad sincs róla, mi játszódik le a fejében.


35 évesen már eléggé nagyon vágyhat gyerekre. Te meg össze se akarsz vele költözni... Hát, szerintem hagyd őt békén.

2016. márc. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
11. Téged kérdeztelek! Hogy jön ide a nagyszülők,dédszülők gyerekvállalása?? Nagyon nem emlegetném egylapon a mai és a nagyszülők generációját!
2016. márc. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A pasi részéről érthető. A csaj kételyei is azok, szerintem is túl fiatal. És akárhogy pampog a nemtudomhányas válaszoló, pont ez a baj a nagy korkülönbséggel. Más életszakaszba vannak.
2016. márc. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

14:

Magamra is megvan a válaszom. Az első randinkon, ami életünkben a második találkozásunk volt, már csókolóztunk. A második randin feküdtünk le először. Külsőre nagyon vonzódunk egymáshoz és belsőre is jól megértjük egymást. Egyazon életkorszakban csíptük el egymást: Mindketten meg akartunk állapodni tartós kapcsolatban remélhetőleg egy életre és gyerekeket szerettünk volna. A családi szerepekben jól kiegészítjük egymást és megvan köztünk az összhang, hogy ki miből mennyire veszi ki a részét. Kb három gyereket szeretnénk és az utolsót is lehetőleg a következő két-három évben a mostani két kicsink mellé.


Szerintem sokkal jobban alakultak így a dolgok, mintha a megismerkedésünk után mondjuk 4-5-7 évvel kezdtünk volna el a gyerekvállaláson gondolkozni. A szerelem nem cél, hanem egy eszköz egy még nagyobb jó, az utódnemzés és a család felé. Ez nélkül egy kapcsolat 98%-ban hosszú távon halálra van ítélve. Biztos lesznek majd hullámvölgyek és nyilván most sem egy álomvilágban élek, hogy minden milyen tökéletes, de állok az ezutáni kihívások elébe is. Kedves, házias, dögös feleségem van és én is sokat változtam mellettük és mindent megtennék értük érzelmi és anyagi értelemben.

2016. márc. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!