Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy férfi hány évesen ne...

Egy férfi hány évesen ne vállaljon már gyereket? Mi az a kor amikor már úgymond kifutott az időből?

Figyelt kérdés
A férjem és köztem 10 év van, ő 36 én 26, van egy 2 éves gyermekünk. Szeretnénk még babát vagy babákat. De anyagi okok miatt nem most leghamarabb 2 év múlva, de inkább 4-5 év múlva. Nem fog még kifutni a férjem az időből?
2012. dec. 5. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
A férjem idén töltötte a 40-et, én 36 vagyok, jövőre tervezzük a kistesót. Szóval nem vagytok elkésve.
2012. dec. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50+
2012. dec. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%

a férfiaknál nem igazán van ilyen kor meghatározva. hiszen a magvaikat 80 évesen is képesek üríteni egyesek. gondolj bele ,hogy milyen csodálatos a természet. a nőt azért teszi terméketlenné 45-50 éves kora körül,mert a nőnek az a feladata,hogy felnevelje a gyerekeket,ellássa őket. erre lettünk kitalálva. de ha egy 55-60 éves nő is szülni lenne képes,akkor ki gondoskodna arról a gyermekről? (természetesen vannak kirívó példák,biztos vagyok benne,hogy tud valaki mondani olyan nőt,aki 60 környékén szült...)

míg a férfiak nem ezt a szerepet kapták. 80 évestől is tudsz gyereket szülni,ha máshogy nem,akkor laboratóriumi úton képesek ilyen korú férfitól is spermát nyerni. az már más tészta,hogy a mai világban mindenki arra vágyik,hogy anya és apa együtt nevelje a lurkót. ma egy férfi átlagéletkora ha jól tudom 63 év. szóval szerintem nektek igazán nem kell aggódnotok!

2012. dec. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha szeretne ott lenni a gyerek középiskolai ballagásán, akkor minél előbb.
2012. dec. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46 eves volt a ferjem, mikor teherbe estem. Van meg idötök nektek is :)
2012. dec. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Igen, gondolom szeretne, ha csak rajtunk állna már rég jöhetnének a tesód, de épp csak éldegélünk. Diákhitelem van 1 millió alatt, a ház, az autó saját, a számlák befizetésén kívül ételre marad pénz, de szinte semmi másra. Szeretném ha kicsit jobban élnénk mire jönnek a tesók. Nem vágyom nagy lábú életre, csak kb havi 50 ezerrel több bevételre, de ehhez dolgoznom kell.

És arról se tehet, hogy 30 éves lett mire megtalált engem, akire alapozhat.

2012. dec. 5. 17:44
 7/9 anonim ***** válasza:

Az en ferjem 44 volt mikor összekerültünk. Es? 46 volt mikor jött a baba, most 51 eves, de meg mindig nem hiszik el rola :) Sokkal több energiaja van mint nekem, pedig en meg csak 28 eves vagyok. :) Ez annyira nem fontos, hogy melyik szam kerül a tortara :) Ha a parod egeszseges es ugy erzi, hogy belefer meg egy baba akkor hajra :)


A gyerekek pedig annyira szeretik, hogy hihetetlen es nekik sem furcsa vagy termeszet ellenes, hogy apu idösebb, mint a többi ovis gyereke. Büszken szaladnak apuhoz az oviba es dicsekednek mindenkinek, hogy apuval mennyire szeretik Ök egymast. :)


Annak meg aki ugy gondolja, hogy idös mar hozza tojd le :) Barmikor törtenhet barmi, mindegy, hogy 20 eves vagy 60....

2012. dec. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
ami a nőknél a 35éves kor mint rizikóhatár, az a férfiaknál 45 év (kromoszómarendellenességek gyakorisága...)
2012. dec. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
férfiaknál 50-58 éves koriág lehet gyereke
2012. dec. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!