Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek az már megcsalásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek az már megcsalásnak számít, ha a párotok más nőnek\férfinek fogja a kezét, találkozgatnak, elmennek sétálni, kajálni, ölelkeznek, érzelmi, és szexuális tartalmú üzeneteket irogat egy másik embernek?

Figyelt kérdés
2016. márc. 8. 13:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

#4: ez a férfi azzal próbálja kimenteni magát, hogy "technikailag" nem történt megcsalás. De nyilvánvaló, hogy ez nem így működik, a megcsalásnak nincsenek konkrét gyakorlati kritériumai, nem lehet azt mondani, hogy kézfogás még nem megcsalás, csók már az. Van olyan pár, ahol még a szex sem számít annak.

Azok alapján, amiket leírtál, ez bőven kimeríti a megcsalás vagy hűtlenség fogalmát.

2016. márc. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Költőnő? ***** válasza:
100%
Hogyne lenne
2016. márc. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
És a párod is benne volt? Honnan tudod hogy csak ennyi történt?
2016. márc. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Igen.

Önmagában a fizikai kontaktus nem az. A séta, kajálás nem az. Amikor már flörtölnek egymással, az már az.

2016. márc. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Nem én vagyok a férfinek a párja, én az a nő vagyok, akivel eddig szórakozgatott. Egészen idáig nem tudtam, hogy van valakije. Aztán egyszer csak bevallotta.

Most már tudom, hogy normális a reakcióm, ha hányhatnékom van.

2016. márc. 8. 16:32
 16/19 anonim ***** válasza:
Nos, nézd... Nem, technikailag nem megcsalás. De ugyanúgy kitenném a pasit, ha ezt csinálná (hiszen nyilvánvalóan nem tart engem sokra, ha másokkal ilyeneket csinál), csak aztán nem azt mondanám az esetről, hogy "szakítottam vele, mert megcsalt", hanem hogy "szakítottam vele, mert van egy másik lány az életében". Mindegy, minek hívjuk, a lényegen nem változtat.
2016. márc. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen az!!

20F

2016. márc. 9. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
"Viszont ennek ellenére akart csókolózni, de nem jött neki össze." Hát ez kész, ha én részletesen elgondolom, hogy hogyan fogom őt vízbe fojtani, akkor tulajdonképpen még nem vagyok büntethető, de nyilván nem is akarna velem többet találkozni az illető. Nem is értem némelyiket, idióták.
2016. márc. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező mi történt azóta?
2021. aug. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!