Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfi vs. NŐ? A mai világban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi vs. NŐ? A mai világban kinek könnyebb lenni? Férfinek vagy nőnek egy párkapcsolatban és az élet más színterein? És miért?

Figyelt kérdés
2014. máj. 2. 23:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
4%
Nőnek.
2014. máj. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Mivel a férfi és a nő egyenrangúak (egyik sincs meg a másik nélkül), nincs olyan, hogy jobb. Csak másabb. Ami például egy férfinek nehéz, az egy lánynak könnyű, fordítva ugyanez igaz. A nagy hiba ott van, hogy nem lehet kipróbálni, milyen is a másik testében élni, mondjuk úgy egy évig. Pedig szívesen kipróbálnám magam nőként.
2014. máj. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen a férfi, és milyen a nő?

Ha szép a nő? Ha szép a férfi? Nőnek könnyebb, férfinak ilyenkor sem mindig könnyebb...

Ezt még lehetne részletezni, sok mindentől függ.

Szerintem ezt nem lehet pontosan meghatározni, de felesleges is.

2014. máj. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
5%
Aaazért azzal vitatkoznék, hogy a nők és a férfiak egyenrangúak.. :)
2014. máj. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
kérdezz meg valakit, aki próbálta mindkettőt.
2014. máj. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
szerintem ugyan olyan csak más téren lányok pl: szivnak minden hónapban a menzeszükel férfi ként meg mondom ha egy erős egézséges test akarsz akkor baromi keményen kell edzeni ja és hpogy megmaradjon ahhoz is ..és nem a agyongyúrt pistikről beszélek
2014. máj. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok. Veszélyes dolog az egyenrangúság fogalma, de tisztázzuk. Nem az ember által meghatározott dolgok alapján, hanem a természeti szerep alapján értettem az egyenrangúságot.
2014. máj. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
meg nagyátlagban férfiaknak jobb logika lányoknak jobb megjegyző képesség... amit vissza is vezethetnénk őskorra nem a férfiaknak kellet tudni 30féle bogyóról hogy melyik mérgező és melyik ehető hol terem stb..
2014. máj. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Várjatok, itt van egyenrangúság és egyenjogúság fogalma.

Az egyenrangúság inkább a hétköznapi életre vonatkozik, az egyenjogúság pedig a hivatásbéli dolgokra, jogokat illetően stb.

Egyenrangúság van, mert a férfi és a nő mára már egy szintre került társadalmilag, ugyanakkor még sem igazán, mert pl ugyanazért munkáért egy férfi a mai napig többet keres, mint egy nő, de lehetne mondani bármit. Tehát nincs egyenjpgúság.

2014. máj. 2. 23:58
 10/18 PearlDiver ***** válasza:
59%

Szerintem nőnek könnyebb lenni párkapcsolatban, mert a férfiak kiszámíthatóbbak. Egy nő, ha akarja, kiismerheti hogy milyen a férfi, de fordítva ez nehezebb.

Mindez persze rettentően leegyszerűsítve - minden tényezőt lehetetlen figyelembe venni.

2014. máj. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!