Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gond az néha, ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gond az néha, ha egy nő jóval tapasztaltabb egy férfinál, a nőnek volt több komoly kapcsolata a férfinek meg még nem jött össze semmi?

Figyelt kérdés
Nem jobb lezárni teljesen a múltat és tiszta lappal kezdeni? Miért fontos ennyire a tapasztalat? Attól előrébb van valaki, hogy volt több kapcsolata? Észre vettem, hogy sokakat a múltja alapján ítélnek mikor azt le kéne zárni végre. Nem tudom, hogy miért kell ennyire az előélettel foglalkozni, mikor sokkal jobb lenne, ha a jelen lenne a fontos és nem a múlt.
2014. jún. 16. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van, Nekem több a tapasztalatom, mint neki, de ez őt csöppet sem zavarja és nem ez alapján ítél meg.
2014. jún. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

"Attól előrébb van valaki, hogy volt több kapcsolata?"


Igen, mert a több kapcsolat alatt jobb emberismerő lett, nagyobb tapasztalatra tett szert a másik fél gyors kiismerésére.


Kb olyan, mintha összehasonlítanál egy embert aki ismeri a tüzet és egy embert aki nem!


Utóbbi több mint való gyorsan meg fog halni, mert ha nem egy vadállat öli meg éjszaka a sötétben, akkor ételmérgezést kap a nyers kajától, de ha ezeket túléli, akkor télen mindenképp megfagy.

2014. jún. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A valóságban amit a második leírt, úgy néz ki, hogy a férfi kivetíti az általában egy szem csalódását az összes nőre akivel kapcsolatba kezd, utána sír, hogy minden nő kur.va, és mind egyforma, és ő most aztán megtanulta hogy kell bánni velük. Ezt nevezik ők tapasztalatnak, a gusztustalan általánosítást és a régi barátnő hibái miatti büntetést pedig emberismeretnek.

Tisztelet a kivételnek, ami elég elenyésző.

2014. jún. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A szokásos ördögi kör ez. Ha nincs tapasztalatod, nem állnak szóba veled. Ha nem állnak szóba veled, nem tudod a tapasztalatot megszerezni. Úgy tűnik, hogy ez a szabály csak tizenéves korban nem érvényes. Bár tudtuk volna akkor, mekkora felelősség van a kezünkben!


Én tuti bepróbálkoztam volna annál a csajnál, ha tudtam volna, hogy ha nem teszem, akkor az elkövetkező 10+ évet egyedül kell töltenem, és talán az egész életemet is...

2014. okt. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem probléma még a kapcsolat kezdetén. Sőt szerintem még előny is. Az érdeklődése a másik nő iránt sokkal tovább él. Akinek nem volt még kapcsolata sokkal őszíntébben és sokkal nagyobb bizalommal, odaadással fordul a párjához. Később lehetnek belőle problémák, mert a tapasztalatlanabb fél nem tudja olyan jól kezelni a kapcsolatban jelentkező konfliktusokat. Én azt mondom tégy belátásod szerint csináld azt amit érzel, te sokkal "tisztább" és őszíntébb vagy mint ő. De ha kezded magad kényelmetlenűl érezni akkor nyíljon ki a csipád és ne kerüld a konfliktusokat hanem mond meg neki szépen a megfelelő helyen és időben és akkor garantálom, hogy nem lesz semmi gondod...
2014. okt. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!